Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Demo - Mali sportaši 1
Demo - Male sportašice 1
Demo - Mali sportaši 2
Demo - Male sportašice 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -24
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadetkinje -24
A.029
437
3
EMA ZALOKER (VG)
255
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
402
MIDZOR KALA (PANTERA)
A.040
437
5
EMA ZALOKER (VG)
402
3
MIDZOR KALA (PANTERA)
Medalists
1. EMA ZALOKER, Velika Gorica
2. MIDZOR KALA, Pantera
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađi kadetkinje -27
A.016
185
8
MIA VERNIK (TKDDS)
32
2
ANA MINKOVIĆ (BIST)
380
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
425
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
160
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
A.032
185
2
MIA VERNIK (TKDDS)
380
10
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
A.033
425
13
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
160
1
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
A.042
380
7
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
425
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. MIA VERNIK, DUGO SELO
3. MARTA JURIĆ, Čigra
Mlađi kadetkinje -30
B.001
303
14
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
153
2
DORA JAZVIĆ (RUG)
177
LANA LOKAS (SIBENIK)
77
LUCIJA JELIC (PANTERA)
414
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
B.002
20
8
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
253
6
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
376
LENA DINKOVIĆ (MED)
216
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
422
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
B.017
303
13
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
177
5
LANA LOKAS (SIBENIK)
B.018
77
2
LUCIJA JELIC (PANTERA)
414
1
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
B.019
20
3
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
376
2
LENA DINKOVIĆ (MED)
B.020
216
6
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
422
7
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
B.033
303
6
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
77
7
LUCIJA JELIC (PANTERA)
B.034
20
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
422
8
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
B.041
77
13
LUCIJA JELIC (PANTERA)
422
1
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. SARA SPASOJEVIC, Pantera
Mlađi kadetkinje -33
B.013
441
2
MARIJA BOROVIĆ (VG)
155
14
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
118
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
B.015
360
8
LORENA KABIĆ (JASTREB)
433
3
ANA MIŠERIĆ (VG)
424
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
B.029
155
3
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
118
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
B.030
360
0
LORENA KABIĆ (JASTREB)
424
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
B.039
155
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
424
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. LORENA KABIĆ, Jastreb
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mlađi kadetkinje -36
B.003
416
4
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
439
7
LANA MALETIĆ (VG)
B.004
434
4
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
301
8
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
B.005
37
7
EMA SEVER (BIST)
397
4
NIKOLINA DAMJANOVIC (KOZARA)
B.006
438
6
IVANA GALE (VG)
117
5
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
B.007
31
9
DORA TROHA (BIST)
279
4
BARBARA KISIĆ (METALC)
B.008
442
1
SARA ANĐELIĆ (VG)
423
22
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
B.009
274
8
KARLA LONČAR (GACKA)
306
2
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
B.009B
443
3
SARA HABIJANČIĆ (VG)
387
2
IMAN OPARDIJA (MED)
B.021
439
9
LANA MALETIĆ (VG)
301
0
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
B.022
37
8
EMA SEVER (BIST)
438
7
IVANA GALE (VG)
B.023
31
7
DORA TROHA (BIST)
423
11
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
B.024
274
5
KARLA LONČAR (GACKA)
443
2
SARA HABIJANČIĆ (VG)
B.035
439
13
LANA MALETIĆ (VG)
37
2
EMA SEVER (BIST)
B.036
423
7
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
274
0
KARLA LONČAR (GACKA)
B.042
439
5
LANA MALETIĆ (VG)
423
4
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LANA MALETIĆ, Velika Gorica
2. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. EMA SEVER, Bistra
3. KARLA LONČAR, GACKA
Mlađi kadetkinje -39
B.010
178
6
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
383
1
NIKA STAŽNIK (MED)
445
KARLA PRLIĆ (VG)
B.011
293
2
NINA MARAS (RUG)
418
10
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
318
ANA GUDAC (OGRC)
B.012
436
1
EMA KUČIŠ (VG)
300
10
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
176
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
377
PETRA GEČEK (ORKAAS)
389
LEDA ĐIMOTI (MED)
B.025
178
0
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
445
0
KARLA PRLIĆ (VG)
B.026
418
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
318
0
ANA GUDAC (OGRC)
B.027
300
8
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
176
4
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
B.028
377
5
PETRA GEČEK (ORKAAS)
389
8
LEDA ĐIMOTI (MED)
B.037
178
1
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
418
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
B.038
300
5
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
389
2
LEDA ĐIMOTI (MED)
B.043
418
4
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
300
3
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. ELA BUKOVAC, Dubrava
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LEDA ĐIMOTI, Medvedgrad
Mlađi kadetkinje -43
B.016
428
16
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
218
4
MIJA DEJAK (CONTRA)
419
INJA MEIĆ (TIGAZ)
80
ANA STIMAC (PANTERA)
175
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
B.031
428
5
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
419
8
INJA MEIĆ (TIGAZ)
B.032
80
14
ANA STIMAC (PANTERA)
175
5
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
B.040
419
8
INJA MEIĆ (TIGAZ)
80
1
ANA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. INJA MEIĆ, Tigar Zagreb
2. ANA STIMAC, Pantera
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
Mlađi kadetkinje -47
C.033
217
3
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
202
9
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. MARTA VAMBERGER, Contra
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje +51
C.034
86
3
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI (MAKSMR)
264
10
KSENIJA BEZJAK (MASTER)
Medalists
1. KSENIJA BEZJAK, MASTER
2. KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI, MAKSIMIR
3. ----
3. ----