Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Demo - Mali sportaši 1
Demo - Male sportašice 1
Demo - Mali sportaši 2
Demo - Male sportašice 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -33
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Kadetkinje -33
D.023
249
3
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
7
TEODORA RADAK (TKDBGD)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
D.012
221
13
PETRA ŠKALEC (CONTRA)
268
9
WANDA VIGNA (FORTECA)
302
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
D.028
221
0
PETRA ŠKALEC (CONTRA)
302
15
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. EMA GALIĆ, Dubrava
2. PETRA ŠKALEC, Contra
3. WANDA VIGNA, Forteca Korčula
3. ----
Kadetkinje -47
D.002
209
13
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
92
1
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
49
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
D.002B
271
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
33
0
ENA VEVEREC (BIST)
94
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
D.017
209
6
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
49
7
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
D.018
271
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
0
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
D.032
49
14
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
94
0
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
Medalists
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac
2. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
Kadetkinje -51
D.013
220
6
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
116
5
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
234
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
D.029
220
2
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
234
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. SANDINI IVANIĆ, Contra
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
Kadetkinje -55
D.014
115
12
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
378
0
JELENA BUČAR (ORKAAS)
219
PAOLA BRBOT (CONTRA)
D.030
115
12
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
219
0
PAOLA BRBOT (CONTRA)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. PAOLA BRBOT, Contra
3. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. ----
Kadetkinje -59
D.003
236
9
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
208
0
KLARA SLATINAC (ORI)
411
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
353
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
179
SARA RAK (SIBENIK)
D.019
236
5
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
411
12
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
D.020
353
0
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
179
0
SARA RAK (SIBENIK)
D.033
411
15
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
179
5
SARA RAK (SIBENIK)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ----
Kadetkinje +59
D.004
304
1
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
266
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
D.005
50
12
NIKA MARČAC (TKD KAR)
67
0
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
D.006
319
0
IDA LUJIĆ (OGRC)
52
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
68
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
D.021
304
4
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
50
3
NIKA MARČAC (TKD KAR)
D.022
52
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
68
0
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
D.034
304
8
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
68
5
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
3. NIKA MARČAC, Karlovac
3. JOSIPA ČAĐAVČAN, Karlovac