Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Demo - Mali sportaši 1
Demo - Male sportašice 1
Demo - Mali sportaši 2
Demo - Male sportašice 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Demo - Mali sportaši 1 -20
Demo - Mali sportaši 1 -22
Demo - Mali sportaši 1 -24
Demo - Mali sportaši 1 -27
Demo - Mali sportaši 1 -30
Demo - Mali sportaši 1 -33
Demo - Mali sportaši 1 -36
Demo - Mali sportaši 1 +36
Demo - Mali sportaši 1 -20
A019
40
13
LEON KLANFAR (BIST)
286
1
JAN ORLOVIĆ (METALC)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. JAN ORLOVIĆ, METALAC
3. ----
3. ----
Demo - Mali sportaši 1 -22
A006
226
3
MARINO MATIĆ (RUG)
322
2
GABRIEL KRANJČEV (MAKSMR)
298
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
224
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
212
DINO VRBAN (BIST)
A013
226
17
MARINO MATIĆ (RUG)
298
9
MARKO ZARIĆ (ORIENT1)
A014
224
11
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
212
12
DINO VRBAN (BIST)
A020
226
20
MARINO MATIĆ (RUG)
212
8
DINO VRBAN (BIST)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. DINO VRBAN, Bistra
3. MARKO ZARIĆ, ORIENT TKD
3. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
Demo - Mali sportaši 1 -24
A007
106
1
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
246
1
ANTONIO POPIVODA (ACTIV)
39
LEON SENICIC (BIST)
A008
447
13
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
339
10
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
111
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
A015
246
0
ANTONIO POPIVODA (ACTIV)
39
11
LEON SENICIC (BIST)
A016
447
8
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
111
11
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
A021
39
11
LEON SENICIC (BIST)
111
5
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. ANTONIO POPIVODA, Activ
3. MAURO VRANIĆ, TK Prana Karlovac
Demo - Mali sportaši 1 -27
A001
285
2
PAVLE STURZ (METALC)
265
14
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
A002
259
4
JAKOV BEZJAK (MASTER)
341
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
A003
446
3
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
321
2
ADRIJAN OŽANIĆ (MAKSMR)
289
LOVRO ĐURINIĆ (METALC)
A004
336
0
KARLO BAHUN (METALC)
381
6
PATRIK VISINSKI (MED)
62
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
A005
282
3
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
393
4
LAZAR ČELICA (KOZARA)
169
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
A009
265
3
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
259
13
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A010
446
15
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
289
0
LOVRO ĐURINIĆ (METALC)
A011
381
3
PATRIK VISINSKI (MED)
62
13
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
A012
393
9
LAZAR ČELICA (KOZARA)
169
6
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
A017
259
4
JAKOV BEZJAK (MASTER)
446
2
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
A018
62
8
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
393
0
LAZAR ČELICA (KOZARA)
A022
259
0
JAKOV BEZJAK (MASTER)
62
1
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
Medalists
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. JAKOV BEZJAK, MASTER
3. LAZAR ČELICA, TKD/Kozara/ Prijedor
3. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
Demo - Mali sportaši 1 -30
B001
284
13
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
299
1
UROŠ JUGOVIĆ (ORIENT1)
359
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
B003
44
8
LEON VUJIČIĆ (BIST)
395
4
FILIP PREDOJEVIC (KOZARA)
196
VIGO SILADI (ACTIV)
B011
284
3
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
359
0
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
B012
44
1
LEON VUJIČIĆ (BIST)
196
12
VIGO SILADI (ACTIV)
B023
284
4
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
196
1
VIGO SILADI (ACTIV)
Medalists
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. VIGO SILADI, Activ
3. GABRIJEL PISAČIĆ, VRBOVEC
3. LEON VUJIČIĆ, Bistra
Demo - Mali sportaši 1 -33
B004
287
1
KARLO KRSTULOVIĆ (METALC)
123
7
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
B004B
338
1
MAURO KRITOVAC (METALC)
61
5
ANDRIJA RADAS (MAKSMR)
B005
335
2
MATEJ CRNOGORAC (METALC)
138
5
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
124
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
B013
123
5
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
61
1
ANDRIJA RADAS (MAKSMR)
B014
138
5
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
124
4
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
B024
123
1
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
138
5
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
2. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANDRIJA RADAS, MAKSIMIR
Demo - Mali sportaši 1 -36
B006
458
5
ANTONIO BLAŽINA (CASPER)
127
12
FILIP SPICEK (BIST)
B007
125
10
LAN KREMPL (TKD KBK)
242
9
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
B020
127
5
FILIP SPICEK (BIST)
125
7
LAN KREMPL (TKD KBK)
Medalists
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. ANTONIO BLAŽINA, Casper
Demo - Mali sportaši 1 +36
B015
248
3
LUKA MATUNCI (ACTIV)
244
4
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
Medalists
1. LUKAS LAZIĆ, Activ
2. LUKA MATUNCI, Activ
3. ----
3. ----