Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2017
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Demo - Mali sportaši 1
Demo - Male sportašice 1
Demo - Mali sportaši 2
Demo - Male sportašice 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Demo - Male sportašice 1 -22
Demo - Male sportašice 1 -24
Demo - Male sportašice 1 -27
Demo - Male sportašice 1 -30
Demo - Male sportašice 1 -36
Demo - Male sportašice 1 -22
B009
342
32
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
144
12
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
B010
198
4
MIA PARANOS (TKD KAR)
40
32
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
B011
87
2
TINA KUMIŠA (BIST)
78
18
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
343
LENA MIHIC (PANTERA)
B022
342
33
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
40
38
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
B023
78
16
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
343
12
LENA MIHIC (PANTERA)
B032
40
28
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
78
8
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
Medalists
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla
2. EMA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. LENA MIHIC, Pantera
Demo - Male sportašice 1 -24
C006
186
20
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
345
0
EDITA DANON (PANTERA)
C007
367
26
LORENA DJAK (DIVKNIN)
243
5
EMA SLADE (TKTRNJE)
C024
186
0
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
367
0
LORENA DJAK (DIVKNIN)
Medalists
1. LORENA DJAK, DIV KNIN
2. ANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. EMA SLADE, TK TRNJE
3. EDITA DANON, Pantera
Demo - Male sportašice 1 -27
B027
189
3
KATARINA PUHALOVIĆ (TIGAZ)
98
31
LARA KURJAN (BIST)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. KATARINA PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Demo - Male sportašice 1 -30
C003
366
14
ANA POPOVIĆ (DIVKNIN)
53
6
MIA LEPENIK (TKD KBK)
119
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
C004
349
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
82
0
ELA VAŠL (GAIAN)
245
MIA MARTON (TKTRNJE)
C016
366
6
ANA POPOVIĆ (DIVKNIN)
119
5
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
C017
349
27
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
245
4
MIA MARTON (TKTRNJE)
C031
366
11
ANA POPOVIĆ (DIVKNIN)
349
34
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
Medalists
1. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
2. ANA POPOVIĆ, DIV KNIN
3. MIA MARTON, TK TRNJE
3. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
Demo - Male sportašice 1 -36
C008
120
5
REBECCA ŠIMUNEC (TKV)
92
25
KIARA ŠKRLIN (BIST)
88
LEA PEČNJAK (BIST)
C025
92
22
KIARA ŠKRLIN (BIST)
88
9
LEA PEČNJAK (BIST)
Medalists
1. KIARA ŠKRLIN, Bistra
2. LEA PEČNJAK, Bistra
3. REBECCA ŠIMUNEC, VRBOVEC
3. ----