Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cobra
Dubrava
DUGO SELO
Fox
Jastreb
Omega
Ozalj
Panda Karlovac Team
Pantera
Radnik
ROYAL
RUGVICA
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mali školarci - 26
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 43
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti A-37
Kadeti B-41
Kadetkinje B-55
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K015
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
199
0
JAKOV SLIŠKO (TKDDS)
186
KRISTIJAN PAVLIĆ (TKDDS)
K016
14
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
192
BARTOL TULIĆ (TKDDS)
K017
148
0
EMAN HIBIĆ (DUBRAVA)
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
36
PETAR MIKULIĆ (TKDDS)
K018
183
0
NOA PAŠALIĆ (TKDDS)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
37
TIN DURMIŠEVIĆ (TKDDS)
K019
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
42
0
JURAJ POCEDIĆ (ROYAL)
35
MATIJA IVANOVIĆ (TKDDS)
K020
24
0
ŠIMUN ŠUMEČKI (FOX)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
184
MIHAEL MURAT (TKDDS)
K021
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
309
0
TOMA TANDARA (RUG)
38
JAKOV KIĐEMET (TKDDS)
K022
39
0
VITO KUŠ (TKDDS)
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
188
FRAN RELOTA (TKDDS)
K023
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
186
0
KRISTIJAN PAVLIĆ (TKDDS)
K024
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
192
0
BARTOL TULIĆ (TKDDS)
K025
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
36
0
PETAR MIKULIĆ (TKDDS)
K026
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
37
0
TIN DURMIŠEVIĆ (TKDDS)
K027
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
35
0
MATIJA IVANOVIĆ (TKDDS)
K028
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
184
0
MIHAEL MURAT (TKDDS)
K029
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
38
0
JAKOV KIĐEMET (TKDDS)
K030
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
188
0
FRAN RELOTA (TKDDS)
K031
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
K032
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
K033
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
K034
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
K035
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
K036
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K037
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ALEKSEJ BERBER, Cobra
2. PETAR SAKAČ, Jastreb
3. LEON PEČARIĆ, Jastreb
3. NEO IVKOVIĆ, Dubrava