Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽA/LETO
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
D094
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
430
0
DORIAN VALJAK KLARIĆ MARIN DUŽEVIĆ (JASTREB)
441
QUVIAN ADAMOVIĆ LUKA MIKELIN (JASTREB)
D096
484
0
NOEL JUNGVIRTH LOVRO KOVAČ (JASTREB)
384
0
DOMINIK MIŠIĆ I FRAN JEREN (TIGAZ)
551
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D097
485
0
MATEJ ŠOKEC ANTUN JAZBEC (JASTREB)
506
0
GOJAK AZZEDIN (PK TEAM)
426
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
D098
514
0
MARIO MIHIĆ MIHAEL MIHIĆ (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
394
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ VID KLEPIĆ (JASTREB)
D099
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
441
0
QUVIAN ADAMOVIĆ LUKA MIKELIN (JASTREB)
D100
484
0
NOEL JUNGVIRTH LOVRO KOVAČ (JASTREB)
551
0
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D101
506
0
GOJAK AZZEDIN (PK TEAM)
426
0
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
D102
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
394
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ VID KLEPIĆ (JASTREB)
D103
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
551
0
NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA (JASTREB)
D104
426
0
MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
D106
548
0
JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI (JASTREB)
176
0
LATIN LUKUNIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. LATIN LUKUNIĆ, Ozalj
2. JOSIP MANDIĆ MARK STRMEČKI, Jastreb
3. MATEJ VERON PETAR BOŠNJAK, Jastreb
3. NIKO KRANJČEC JAKOV MATOVINA, Jastreb