Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Belaj
OŠ Braca Seljan
OŠ Cetingrad
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Slava Raškaj, Ozalj
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
OŠ Vojnić
Prva OŠ Ogulin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
dječaci 1-4 razred -24
dječaci 1-4 razred -27
djevojčice 1-4 razred -24
djevojčice 1-4 razred -27
dječaci 5-8 razred -41
dječaci 5-8 razred -45
dječaci 5-8 razred -49
djevojčice 5-8 razred -51
dječaci 1-4 razred -24
A001
64
0
DORIJAN BARUKČIĆ (KRNJAK)
51
7
MAKS RAKOČEVIĆ (DJARNJE)
117
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A002
112
0
DOMINIK KRIVAČIĆ (BARILOV)
25
3
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
5
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
A028
51
8
MAKS RAKOČEVIĆ (DJARNJE)
117
0
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A029
25
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
5
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
A063
51
8
MAKS RAKOČEVIĆ (DJARNJE)
5
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
Medalists
1. MAKS RAKOČEVIĆ, OŠ Dragojla Jarnjević
2. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. GABRIJEL ĐAKOVIĆ, OŠ Skakavac
3. ANDREJ TUSKAN, OŠ Turanj
dječaci 1-4 razred -27
A003
101
6
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
110
1
LUKAS KOLIĆ (BELAJ)
124
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A004
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
63
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (KRNJAK)
83
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A030
101
2
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A031
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
83
0
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A064
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
145
10
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
Medalists
1. LUCIO MATUŽIĆ, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
2. IVAN LUKETIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. LUKA BOGOVIĆ, OŠ Cetingrad
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
djevojčice 1-4 razred -24
A014
119
1
INES MIKŠIĆ (BANIJA)
127
3
VANESSA BOSILJ (OŠIBMOG)
A015
149
8
LEONI POLOVIĆ (BARILOV)
62
1
LORENA VUKŠIĆ (KRNJAK)
A053
127
8
VANESSA BOSILJ (OŠIBMOG)
149
1
LEONI POLOVIĆ (BARILOV)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
2. LEONI POLOVIĆ, OŠ Barilović
3. INES MIKŠIĆ, OŠ Banija
3. LORENA VUKŠIĆ, OŠ Krnjak
djevojčice 1-4 razred -27
A016
80
0
ANASTAZIJA RADOČAJ (CETIN)
60
0
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
128
DOROTEA MAGDIĆ (OŠIBMOG)
A054
60
12
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
128
5
DOROTEA MAGDIĆ (OŠIBMOG)
Medalists
1. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
2. DOROTEA MAGDIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. ----
3. ----
dječaci 5-8 razred -41
A007
59
4
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
19
5
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A008
111
7
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
38
0
ANĐELKO KOS (SLAVA R)
135
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A034
19
9
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
8
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A035
111
2
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
135
4
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A066
19
8
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
135
3
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
Medalists
1. DANIJEL BESIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. JOSIP PAUŠIĆ, Prva OŠ Ogulin
3. DARKO KOLAR, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. DOMAGOJ KRIVAČIĆ, OŠ Barilović
dječaci 5-8 razred -45
A009
90
2
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
136
3
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A010
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
57
0
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
114
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A036
136
7
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
0
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A037
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A067
136
5
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, OŠ Krnjak
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, OŠ Barilović
3. ROLAND QUITILEN, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. EDI ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
dječaci 5-8 razred -49
A044
61
1
DOMINIK SKOKO (KRNJAK)
17
8
ANDREJ LEKIC (SELO)
Medalists
1. ANDREJ LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. DOMINIK SKOKO, OŠ Krnjak
3. ----
3. ----
djevojčice 5-8 razred -51
A025
130
8
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
132
13
ANA KUČINIĆ (1.OŠ OG)
58
DORA BERONIĆ (KRNJAK)
A061
132
5
ANA KUČINIĆ (1.OŠ OG)
58
6
DORA BERONIĆ (KRNJAK)
Medalists
1. DORA BERONIĆ, OŠ Krnjak
2. ANA KUČINIĆ, Prva OŠ Ogulin
3. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----