Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RED POWER Kids League 2022. - 1.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
DRAGON
SK TKD LACEK
SPARTA
ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Šmartno-Litija
TEMPO
TKD klub Kang
TKD Red Power
Zagorje-SLO
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Otroci (M) -24
Otroci (Ž) -24
Otroci (Ž) +36
Mlajše kadetinje -27
Mlajše kadetinje -36
Mlajše kadetinje -51
Kadetinje B -41
Kadetinje B -59
Kick (muški) 2 - 2014, 2015
Kick (ženski) 1 - 2012, 2013
Kick (ženski) 2 - 2014, 2015
Otroci (M) -24
A040
69
20
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
32
13
MAKS KOSTANJŠEK (TEMPO)
Medalists
1. ONDREJ HORMADKA, SK TKD LACEK
2. MAKS KOSTANJŠEK, TEMPO
3. ----
3. ----
Otroci (Ž) -24
A038
34
39
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
142
48
ZARA TERŠEK PODBREGAR (TKDCE)
A039
78
16
VERONIKA KVASNA (LECAF)
6
6
STELLA HERMANOVA (LECAF)
A045
142
6
ZARA TERŠEK PODBREGAR (TKDCE)
78
12
VERONIKA KVASNA (LECAF)
Medalists
1. VERONIKA KVASNA, SK TKD LACEK
2. ZARA TERŠEK PODBREGAR, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. STELLA HERMANOVA, SK TKD LACEK
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO
Otroci (Ž) +36
A041
7
51
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
120
0
SARA SLANA (RP TKD)
Medalists
1. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
2. SARA SLANA, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Mlajše kadetinje -27
A027
150
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
95
8
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
Medalists
1. NIKOLA FALTUSOVA, SK TKD LACEK
2. STELLA HERMANOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Mlajše kadetinje -36
A016
117
23
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
122
40
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
137
EVELINA MIRNIK HORVAT (TKDCE)
105
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
42
ELA KAVČIČ (TEMPO)
A021
122
11
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
137
3
EVELINA MIRNIK HORVAT (TKDCE)
A022
105
18
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
42
7
ELA KAVČIČ (TEMPO)
A032
122
3
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
105
7
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
Medalists
1. NIKA BABIĆ, Šmartno-Litija
2. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
3. ELA KAVČIČ, TEMPO
3. EVELINA MIRNIK HORVAT, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Mlajše kadetinje -51
A017
41
28
ZOJA KOŠIR (TEMPO)
74
32
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
84
ANEMARIE KOVAČIČ (RP TKD)
141
NASTJA RADIKOVIĆ (TKDCE)
83
TEREZA STEDRA (LECAF)
A023
74
8
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
84
13
ANEMARIE KOVAČIČ (RP TKD)
A024
141
2
NASTJA RADIKOVIĆ (TKDCE)
83
12
TEREZA STEDRA (LECAF)
A033
84
8
ANEMARIE KOVAČIČ (RP TKD)
83
2
TEREZA STEDRA (LECAF)
Medalists
1. ANEMARIE KOVAČIČ, TKD Red Power
2. TEREZA STEDRA, SK TKD LACEK
3. ELISKA SMRCKOVA, SK TKD LACEK
3. NASTJA RADIKOVIĆ, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
Kadetinje B -41
A005
132
35
TEREZA STEDRA (LECAF)
104
69
EMA KARALIĆ (ŠMARTNO)
133
ALJA TAVČAR (TKDCE)
A013
104
17
EMA KARALIĆ (ŠMARTNO)
133
20
ALJA TAVČAR (TKDCE)
Medalists
1. ALJA TAVČAR, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
2. EMA KARALIĆ, Šmartno-Litija
3. TEREZA STEDRA, SK TKD LACEK
3. ----
Kadetinje B -59
A007
68
39
ANABEL ADAMLJE (RP TKD)
79
6
KRISTYNA STEDRA (LECAF)
45
ANJA TIA GRGEC (TEMPO)
A015
68
4
ANABEL ADAMLJE (RP TKD)
45
13
ANJA TIA GRGEC (TEMPO)
Medalists
1. ANJA TIA GRGEC, TEMPO
2. ANABEL ADAMLJE, TKD Red Power
3. KRISTYNA STEDRA, SK TKD LACEK
3. ----
Kick (muški) 2 - 2014, 2015
K005
111
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
115
0
MARK HORVAT (RP TKD)
145
ŽIGA FRECE (TKDCE)
K006
131
0
URH BERDEN (TKDKANG)
48
0
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
87
ANEL ŠIŠIĆ (RP TKD)
K007
110
0
BLAŽ ADAMLJE (ŠMARTNO)
56
0
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
96
TANAI POŠTRAK (RP TKD)
146
MAK BUBREGOVIĆ (TKDCE)
72
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
K008
111
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
145
0
ŽIGA FRECE (TKDCE)
K009
48
0
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
87
0
ANEL ŠIŠIĆ (RP TKD)
K010
56
0
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
96
0
TANAI POŠTRAK (RP TKD)
K011
146
0
MAK BUBREGOVIĆ (TKDCE)
72
0
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
K012
111
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
48
0
ONDREJ HORMADKA (LECAF)
K013
56
0
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
72
0
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
K014
111
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
56
0
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
Medalists
1. JAŠ TEKALEC MINDŽEK, Šmartno-Litija
2. LIAM TURKOVIĆ, DRAGON
3. ONDREJ HORMADKA, SK TKD LACEK
3. JAKOB MLAKAR, TKD Red Power
Kick (ženski) 1 - 2012, 2013
K018
106
0
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
85
0
VERONIKA KVASNA (LECAF)
76
IVANA TOMAŠ (SPARTA)
K019
27
0
MILA LAZIĆ (TKDKANG)
8
0
ELISKA SMRCKOVA (LECAF)
50
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
K020
108
0
TAJA BUČAR (ŠMARTNO)
10
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
51
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
93
ZOJA PAJEK (RP TKD)
58
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
K021
106
0
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
76
0
IVANA TOMAŠ (SPARTA)
K022
27
0
MILA LAZIĆ (TKDKANG)
50
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
K023
10
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
51
0
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
K024
93
0
ZOJA PAJEK (RP TKD)
58
0
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
K025
106
0
NIKA BABIĆ (ŠMARTNO)
50
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
K026
10
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
58
0
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
K027
50
0
TAMARA RADILJ (DRGNSLO)
10
0
NIKOLA FALTUSOVA (LECAF)
Medalists
1. TAMARA RADILJ, DRAGON
2. NIKOLA FALTUSOVA, SK TKD LACEK
3. NIKA BABIĆ, Šmartno-Litija
3. NIKOLINA SIRAR, DRAGON
Kick (ženski) 2 - 2014, 2015
K028
88
0
ULA KREMŽAR (RP TKD)
9
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
25
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
121
SARA SLANA (RP TKD)
144
ZARA TERŠEK PODBREGAR (TKDCE)
89
SARA OSMANOVIĆ (RP TKD)
23
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
129
SOFIJA ČORIĆ (RP TKD)
12
STELLA HERMANOVA (LECAF)
K029
9
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
25
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
K030
121
0
SARA SLANA (RP TKD)
144
0
ZARA TERŠEK PODBREGAR (TKDCE)
K031
89
0
SARA OSMANOVIĆ (RP TKD)
23
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
K032
129
0
SOFIJA ČORIĆ (RP TKD)
12
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
K033
9
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
144
0
ZARA TERŠEK PODBREGAR (TKDCE)
K034
23
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
12
0
STELLA HERMANOVA (LECAF)
K035
9
0
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
23
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
Medalists
1. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
2. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
3. ZARA TERŠEK PODBREGAR, ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
3. STELLA HERMANOVA, SK TKD LACEK