Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -24
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -51
Younger cadets (female) +51
Younger cadets (female) -24
B031
285
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
208
1
ANĐELA TURK (MARJAN)
108
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
B049
285
14
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
108
2
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MARA SAMARZIJA, Pantera
3. ANĐELA TURK, Marjan
3. ----
Younger cadets (female) -27
B002
300
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
211
2
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
67
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
B003
129
4
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
107
10
LUCIJA JELIC (PANTERA)
265
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
B004
66
0
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
110
8
NIKA KOLAREK (PANTERA)
56
DINA SELAK (SENJ)
B005
225
6
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
76
2
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
210
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
B018
211
7
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
67
8
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
B019
107
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
265
3
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
B020
110
16
NIKA KOLAREK (PANTERA)
56
4
DINA SELAK (SENJ)
B021
225
15
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
210
14
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
B040
67
1
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
107
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
B041
110
17
NIKA KOLAREK (PANTERA)
225
4
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
B054
107
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
110
6
NIKA KOLAREK (PANTERA)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
Younger cadets (female) -30
B008
147
1
LARA JURIĆ (ZAPREŠI)
284
6
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
B009
221
2
LUCIA LUKENDA (MARJAN)
270
14
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
B010
144
3
TONKA LEPEN (ZAPREŠI)
115
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
339
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
B034
284
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
270
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
B035
115
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
339
1
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
B051
284
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
115
7
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
Younger cadets (female) -33
B006
327
16
MATEA ZELJKO (JASTREB)
212
3
BARBARA MILENKOVIĆ (MARJAN)
34
VITA PRPIĆ (SENJ)
301
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
119
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
337
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
65
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
130
STELA VOZILA (TK ZD)
209
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
B022
327
13
MATEA ZELJKO (JASTREB)
34
12
VITA PRPIĆ (SENJ)
B023
301
1
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
119
7
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
B024
337
5
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
65
7
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
B025
130
5
STELA VOZILA (TK ZD)
209
16
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
B042
327
8
MATEA ZELJKO (JASTREB)
119
6
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
B043
65
5
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
209
1
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
B055
327
8
MATEA ZELJKO (JASTREB)
65
6
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. MATEA ZELJKO, Jastreb
2. MONA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. IVANA DUVANČIĆ, Marjan
Younger cadets (female) -36
B011
1
7
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
121
4
LARA MARAS (SUTLA )
B012
63
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
323
10
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
B013
166
3
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
215
12
PAULA UJDUR (MARJAN)
55
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
B036
1
7
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
323
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
B037
215
7
PAULA UJDUR (MARJAN)
55
8
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
B052
1
14
BARBARA PRANJIĆ (CASPER)
55
4
MARTA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. BARBARA PRANJIĆ, Casper
2. MARTA TOMLJNOVIĆ, SENJ
3. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
3. PAULA UJDUR, Marjan
Younger cadets (female) -39
B032
132
13
ARIANA OREČ (TK ZD)
53
12
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
B033
131
1
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
283
13
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
B050
132
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
283
8
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. LUCIJA BIONDIĆ, SENJ
3. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
Younger cadets (female) -43
B007
32
4
NINA MIHELAC (SENJ)
104
9
LEA ČABRAJA (PANTERA)
145
FANI GELO (ZAPREŠI)
133
TEUTA USKOK (TK ZD)
207
SARA LUCIĆ (MARJAN)
140
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
29
IVA GORSKI (SENJ)
6
KARLA HOGGE (CASPER)
320
KARLA KIRIN (JASTREB)
B026
104
5
LEA ČABRAJA (PANTERA)
145
1
FANI GELO (ZAPREŠI)
B027
133
6
TEUTA USKOK (TK ZD)
207
7
SARA LUCIĆ (MARJAN)
B028
140
11
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
29
1
IVA GORSKI (SENJ)
B029
6
4
KARLA HOGGE (CASPER)
320
5
KARLA KIRIN (JASTREB)
B044
104
4
LEA ČABRAJA (PANTERA)
207
0
SARA LUCIĆ (MARJAN)
B045
140
6
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
320
3
KARLA KIRIN (JASTREB)
B056
104
4
LEA ČABRAJA (PANTERA)
140
11
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
2. LEA ČABRAJA, Pantera
3. KARLA KIRIN, Jastreb
3. SARA LUCIĆ, Marjan
Younger cadets (female) -51
B046
54
5
JANA RUKAVINA (SENJ)
105
8
LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ (PANTERA)
Medalists
1. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera
2. JANA RUKAVINA, SENJ
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) +51
B047
230
3
MATEA CICO (GROBNIK)
326
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
Medalists
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. MATEA CICO, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----