Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) -61
Cadets B (male) -33
C032
159
0
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
306
7
FABIO PIRŠLJIN (GACKA)
Medalists
1. FABIO PIRŠLJIN, GACKA
2. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -37
C003
181
13
ROKO KOKAN (MARJAN)
142
1
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
242
MARKO KRISTOF (PANTERA)
C004
182
5
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
77
6
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
20
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
C022
181
15
ROKO KOKAN (MARJAN)
242
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
C023
77
4
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
20
6
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
C039
181
6
ROKO KOKAN (MARJAN)
20
7
DAVID VIDAKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. DAVID VIDAKOVIĆ, Casper
2. ROKO KOKAN, Marjan
3. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA
3. MARKO KRISTOF, Pantera
Cadets B (male) -41
C005
338
14
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
217
4
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
312
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
C006
85
20
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
224
23
DINKO MUDNIĆ (MARJAN)
324
MATEJ HORVAT (JASTREB)
C024
338
9
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
312
0
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
C025
224
7
DINKO MUDNIĆ (MARJAN)
324
6
MATEJ HORVAT (JASTREB)
C040
338
16
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
224
1
DINKO MUDNIĆ (MARJAN)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. DINKO MUDNIĆ, Marjan
3. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
Cadets B (male) -45
C007
277
22
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
198
11
MATKO PRTORIĆ (NOVALJA)
C008
143
0
DEAN KRBAVAC (TKSUŠAK)
96
2
FILIP SVEC (KOSICE)
C009
244
9
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
268
8
MARIO RODIN (MARJAN)
60
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
C026
277
6
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
96
11
FILIP SVEC (KOSICE)
C027
244
0
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
60
0
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
C041
96
3
FILIP SVEC (KOSICE)
244
4
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. MATIJA IVANOVIĆ, Velebit
2. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. MATEO BILUŠ, Zagreb
Cadets B (male) -49
D002
160
17
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
293
4
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
134
JOSIP PASTUOVIĆ (TK ZD)
D003
139
14
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
213
1
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
97
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
D022
160
6
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
134
5
JOSIP PASTUOVIĆ (TK ZD)
D023
139
8
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
97
1
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
D040
160
2
MISLAV ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
139
8
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. MATIJA RUŽIĆ, SUŠAK
2. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
3. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JOSIP PASTUOVIĆ, TK Zadar
Cadets B (male) -57
D017
183
4
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
95
9
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
30
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
D037
95
3
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
30
11
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
2. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. PAŠKO BOŽIĆ, Marjan
3. ----
Cadets B (male) -61
D034
162
11
MARKO ČULINA (S.SOKOL)
199
1
KRŠEVAN DABO (NOVALJA)
Medalists
1. MARKO ČULINA, SUSEDGRAD SOKOL
2. KRŠEVAN DABO, Novalja
3. ----
3. ----