Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
SENJSKI VITEZOVI 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadetkinje A -59
Mlađi kadeti -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Mlađe kadetkinje -39
3005
139
0
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
204
0
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
3006
96
3
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
203
4
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
3027
204
0
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
203
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
3. LANA MALOGORSKI, Omega
Kadeti A -41
2018
150
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
143
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
2019
81
11
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
100
1
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
2031
150
21
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
5
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. NEVIO SVILIČIĆ, Karlovac
3. ANTE JURIŠIĆ, JURAJ DALMATINAC
Kadeti A -45
2020
101
4
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
156
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
2032
156
2
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. FILIP ŠUMERA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Kadetkinje A -59
3009
102
4
SARA RAK (SIBENIK)
74
7
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
3030
74
8
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
17
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. ----