Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (female) -30
Cadets A (male) -53
Cadets A (female) -59
Cadets B (female) -47
Younger cadets (male) -39
1010
195
0
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
213
12
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
175
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1025
213
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
1026
175
0
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
7
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1037
213
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
178
1
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
2. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. MARKO MEGLIĆ, Plitvice
Younger cadets (female) -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Cadets A (male) -53
3021
75
10
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
155
11
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -59
3009
102
4
SARA RAK (SIBENIK)
74
7
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
3030
74
8
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
17
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Cadets B (female) -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac