Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -47
Cadets A (female) -37
Cadets A (female) -44
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -53
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -44
Younger cadets (male) -24
1019
233
15
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
211
3
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
26
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1033
233
10
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
26
2
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. IVAN ZUBOVIĆ, Novalja
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
Younger cadets (male) -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Younger cadets (male) -36
1008
42
4
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
59
5
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
MATEJ BEKIĆ (IO)
1009
205
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
152
8
GORAN LISICA (OGULIN)
71
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1023
59
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
1024
152
10
GORAN LISICA (OGULIN)
71
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1036
232
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
152
2
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK
Younger cadets (female) -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Younger cadets (female) -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Younger cadets (female) -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Younger cadets (female) -47
3019
244
9
MARE BRAJEVIĆ (IO)
115
4
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
Medalists
1. MARE BRAJEVIĆ, ION
2. SONJA SCROBOGNA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Medalists
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Cadets A (female) -44
2022
242
10
MAJA ANDREIS (IO)
64
8
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
6
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
2034
242
11
MAJA ANDREIS (IO)
6
9
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. MAJA ANDREIS, ION
2. GEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Cadets B (male) -45
2024
87
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
180
8
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
2025
80
5
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
228
10
MAX ĐOKIĆ (IO)
2036
87
5
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
228
4
MAX ĐOKIĆ (IO)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
2. MAX ĐOKIĆ, ION
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
Cadets B (male) -53
3010
45
4
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
67
11
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
FILIP ANDREIS (IO)
3031
67
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
3
FILIP ANDREIS (IO)
Medalists
1. FILIP ANDREIS, ION
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. LEO SIKIRIĆ, TK Zadar
3. ----
Cadets B (female) -41
3024
241
9
KATJA BARIĆ (IO)
39
5
ARIANA OREČ (TK ZD)
Medalists
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ARIANA OREČ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -44
3012
128
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
TAMARA LUBURIĆ (IO)
3033
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----