Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Cadets B (female) -51
Younger cadets (male) -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Younger cadets (male) -39
1010
195
0
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
213
12
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
175
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1025
213
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
1026
175
0
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
7
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1037
213
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
178
1
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
2. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. MARKO MEGLIĆ, Plitvice
Younger cadets (male) -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Younger cadets (female) -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Younger cadets (female) -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Cadets B (female) -51
3015
125
10
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
171
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
82
ELA ZNAOR (TKD KAR)
3035
125
4
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
82
12
ELA ZNAOR (TKD KAR)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ----