Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -43
Cadets A (female) -37
Cadets A (female) -47
Cadets A (female) -51
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -53
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -47
Younger cadets (male) -27
1020
43
13
KARLO USKOK (TK ZD)
20
1
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
54
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
1034
43
0
KARLO USKOK (TK ZD)
54
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO USKOK, TK Zadar
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. ----
Younger cadets (male) -36
1008
42
4
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
59
5
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
MATEJ BEKIĆ (IO)
1009
205
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
152
8
GORAN LISICA (OGULIN)
71
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1023
59
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
1024
152
10
GORAN LISICA (OGULIN)
71
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1036
232
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
152
2
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK
Younger cadets (female) -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Younger cadets (female) -43
3007
158
6
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
47
1
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
3028
158
14
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
2
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Cadets A (female) -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Medalists
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Cadets A (female) -47
3022
4
9
NINA MIHELAC (SENJ)
40
7
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. NINA MIHELAC, SENJ
2. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -51
3008
50
3
TONIA PERA (TK ZD)
41
11
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
3029
41
4
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
15
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
Medalists
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. TONIA PERA, TK Zadar
3. ----
Cadets B (male) -41
2023
146
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
106
16
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
2035
106
17
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
2. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Cadets B (male) -53
3010
45
4
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
67
11
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
FILIP ANDREIS (IO)
3031
67
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
3
FILIP ANDREIS (IO)
Medalists
1. FILIP ANDREIS, ION
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. LEO SIKIRIĆ, TK Zadar
3. ----
Cadets B (female) -41
3024
241
9
KATJA BARIĆ (IO)
39
5
ARIANA OREČ (TK ZD)
Medalists
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ARIANA OREČ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac