Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -30
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A -40
Pioniri 2 A -27
Pioniri 2 B -25
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -57
Kadetkinje A -51
Pioniri 1 A -27
2001
152
0
MATIA STANKOVIC (LUKAGRM)
27
14
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
2017
27
24
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
2
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DAVID ISAILOVIC, Grmeč
3. MATIA STANKOVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -30
2002
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
150
0
PETAR VRANESEVIC (LUKAGRM)
29
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
2018
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
29
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
2. STEFAN IVANOVIĆ, Šabac
3. PETAR VRANESEVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -33
2003
149
2
STRAHINJA POPOVIĆ (LUKAGRM)
25
19
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
2004
86
2
JOVAN UGLJEŠIĆ (TRZEMUN)
28
14
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2019
25
6
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
28
2
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. STRAHINJA POPOVIĆ, Grmeč
3. JOVAN UGLJEŠIĆ, Taurunum
Pioniri 1 A -36
2010
62
2
MARKO ROŽA (FAVORIT)
81
19
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. MARKO ROŽA, FAVORIT
3. ----
3. ----
Pioniri 1 A -40
2005
73
0
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
84
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
2020
84
4
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
13
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri 2 A -27
2014
33
0
NIKOLA KLJAJIĆ (ŠA SRB)
168
0
DUSAN JOVIC (KWON2)
Medalists
1. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
2. NIKOLA KLJAJIĆ, Šabac
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -25
1008
120
4
ARTUR HOVAKIMIAN (SRB)
142
10
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
1027
142
14
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
0
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
Medalists
1. BOGDAN IVANOVIĆ, Šabac
2. JAKOV NIKOLIĆ, Banjica
3. ARTUR HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. ----
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -41
3008
10
2
NOVAK MILAKOVIĆ (BEOGRAD)
22
26
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
2. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
Kadetkinje A -51
2.025
159
0
NIKOLINA VUJIC (LUKAGRM)
20
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
2.033
20
2
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. NIKOLINA VUJIC, Grmeč
3. ----