Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -52
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B -40
Pioniri 1 B -44
Pioniri 2 B -27
Pioniri 2 B -29
Kadeti A -45
Kadeti A -57
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -59
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Medalists
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -36
1002
11
8
VUK ŠOŠKIĆ (BEOGRAD)
57
6
SRĐAN PRODANOVIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. VUK ŠOŠKIĆ, Banjica
2. SRĐAN PRODANOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -40
1003
85
0
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
101
4
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
1004
107
1
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
80
3
DUŠAN ŽUGIĆ (SRBIJA)
1024
101
4
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
80
3
DUŠAN ŽUGIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
2. DUŠAN ŽUGIĆ, Zrenjanin
3. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
3. VIKTOR GAGIC, Kobra
Pioniri 1 B -44
1005
100
0
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
141
0
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1025
141
1
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
10
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
1025A
125
0
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
0
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1033
77
2
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
1
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
Medalists
1. VIKTOR BARTOK, Zrenjanin
2. ALEKSA DRAGOJEVIC, KOLOSEUM
3. SERZ HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. NIKOLA SPASOJEVIĆ, Lola
Pioniri 2 B -27
1009
75
13
MARKO VUKOV (SRBIJA)
133
1
NIKOLA DJERMANOVIC (DUNAV1)
163
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
1028
75
12
MARKO VUKOV (SRBIJA)
163
0
MATEJA MILOVANČEVIĆ (KBSBG)
Medalists
1. MARKO VUKOV, Zrenjanin
2. MATEJA MILOVANČEVIĆ, KBSBeograd
3. NIKOLA DJERMANOVIC, Dunav Borča Bg
3. ----
Pioniri 2 B -29
1010
56
0
LUKA SALMA (SRBIJA)
119
0
MARKO BULOVAN (SRB)
113
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
1029
119
2
MARKO BULOVAN (SRB)
113
9
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
Medalists
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. MARKO BULOVAN, KOLOSEUM
3. ----
3. ----
Kadeti A -45
3004
43
0
ĐORĐE MILIVOJEV (SRBIJA)
132
0
LAZAR NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
3005
48
0
MATEJA IVKOVIĆ (SRBIJA)
118
0
MIHAILO ŽIVKOVIĆ (FILIP)
3009
43
1
ĐORĐE MILIVOJEV (SRBIJA)
118
15
MIHAILO ŽIVKOVIĆ (FILIP)
Medalists
1. MIHAILO ŽIVKOVIĆ, Tekvondo klub "Filip-Niš"
2. ĐORĐE MILIVOJEV, Zrenjanin
3. MATEJA IVKOVIĆ, Zrenjanin
3. LAZAR NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
Kadetkinje A -44
2.029
72
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
59
0
JELENA FERENČIK (SRBIJA)
Medalists
1. MILICA ŠAINOVIĆ, Grmeč
2. JELENA FERENČIK, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
2.030
51
0
UNA RODIĆ (SRBIJA)
55
0
JELENA OPRUC (SRBIJA)
Medalists
1. UNA RODIĆ, Zrenjanin
2. JELENA OPRUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
2.031
154
0
ANDJELINA VOJINOVIC (LUKAGRM)
49
0
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Medalists
1. ANDJELINA VOJINOVIC, Grmeč
2. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----