Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -30
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -40
Pioniri 1 A -52
Pionirke 1 A -33
Pioniri 2 A -23
Kadeti A -37
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Pioniri 1 A -27
2001
152
0
MATIA STANKOVIC (LUKAGRM)
27
14
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
2017
27
24
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
2
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DAVID ISAILOVIC, Grmeč
3. MATIA STANKOVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -30
2002
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
150
0
PETAR VRANESEVIC (LUKAGRM)
29
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
2018
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
29
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
2. STEFAN IVANOVIĆ, Šabac
3. PETAR VRANESEVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -33
2003
149
2
STRAHINJA POPOVIĆ (LUKAGRM)
25
19
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
2004
86
2
JOVAN UGLJEŠIĆ (TRZEMUN)
28
14
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2019
25
6
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
28
2
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. STRAHINJA POPOVIĆ, Grmeč
3. JOVAN UGLJEŠIĆ, Taurunum
Pioniri 1 A -40
2005
73
0
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
84
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
2020
84
4
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
13
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Medalists
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
Pionirke 1 A -33
2006
156
2
ANGELINA UROSEVIC (LUKAGRM)
82
6
MAJA ĐORĐEVIĆ (ELEMIR)
2007
155
0
DUNJA TISMA (LUKAGRM)
1
7
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
2021
82
0
MAJA ĐORĐEVIĆ (ELEMIR)
1
6
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. NAĐA STOJČEVIĆ, Beograd
2. MAJA ĐORĐEVIĆ, Elemir
3. DUNJA TISMA, Grmeč
3. ANGELINA UROSEVIC, Grmeč
Pioniri 2 A -23
2012
71
13
STEFAN STUPIC (LUKAGRM)
68
5
ANDRIJA CMILJANOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. STEFAN STUPIC, Grmeč
2. ANDRIJA CMILJANOVIC, Grmeč
3. ----
3. ----
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -49
2.028
36
9
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
148
12
NEMANJA DANIČIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. NEMANJA DANIČIĆ, Grmeč
2. BOJAN SREBRIĆ, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
Kadetkinje A -44
2.029
72
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
59
0
JELENA FERENČIK (SRBIJA)
Medalists
1. MILICA ŠAINOVIĆ, Grmeč
2. JELENA FERENČIK, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
2.025
159
0
NIKOLINA VUJIC (LUKAGRM)
20
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
2.033
20
2
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. NIKOLINA VUJIC, Grmeč
3. ----
Kadetkinje A -59
2.031
154
0
ANDJELINA VOJINOVIC (LUKAGRM)
49
0
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Medalists
1. ANDJELINA VOJINOVIC, Grmeč
2. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----