Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Trofej Voždovca 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -40
Pionirke 1 A -36
Pioniri 1 B -40
Pioniri 2 A -29
Kadeti A -37
Pioniri 1 A -33
2003
149
2
STRAHINJA POPOVIĆ (LUKAGRM)
25
19
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
2004
86
2
JOVAN UGLJEŠIĆ (TRZEMUN)
28
14
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2019
25
6
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
28
2
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. STRAHINJA POPOVIĆ, Grmeč
3. JOVAN UGLJEŠIĆ, Taurunum
Pioniri 1 A -40
2005
73
0
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
84
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
2020
84
4
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
13
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. ----
Pionirke 1 A -36
2008
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
3
0
PETRA ĆIROVIĆ (BEOGRAD)
2009
87
0
ELA MARIĆ (TRZEMUN)
4
5
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
2022
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
4
0
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. IVA PETROVIC, Team NIŠ
3. ELA MARIĆ, Taurunum
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -40
1003
85
0
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
101
4
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
1004
107
1
VIKTOR GAGIC (KOBRA01)
80
3
DUŠAN ŽUGIĆ (SRBIJA)
1024
101
4
MILOŠ DJORDJEVIC (KBSBG)
80
3
DUŠAN ŽUGIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. MILOŠ DJORDJEVIC, KBSBeograd
2. DUŠAN ŽUGIĆ, Zrenjanin
3. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
3. VIKTOR GAGIC, Kobra
Pioniri 2 A -29
2015
166
0
VUK MANIC (TEAMNIŠ)
139
0
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
Osvajači medalja
1. VUK MANIC, Team NIŠ
2. LUKA DJORDJEVIC, Taurunum
3. ----
3. ----
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Osvajači medalja
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica