Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pioniri 1 A
Pionirke 1 A
Pioniri 1 B
Pionirke 1 B
Pioniri 2 A
Pioniri 2 B
Pionirke 2 B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -30
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A -40
Pioniri 1 A -52
Pioniri 1 A -27
2001
152
0
MATIA STANKOVIC (LUKAGRM)
27
14
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
2017
27
24
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
2
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DAVID ISAILOVIC, Grmeč
3. MATIA STANKOVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -30
2002
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
150
0
PETAR VRANESEVIC (LUKAGRM)
29
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
2018
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
29
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
2. STEFAN IVANOVIĆ, Šabac
3. PETAR VRANESEVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -33
2003
149
2
STRAHINJA POPOVIĆ (LUKAGRM)
25
19
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
2004
86
2
JOVAN UGLJEŠIĆ (TRZEMUN)
28
14
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2019
25
6
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
28
2
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. STRAHINJA POPOVIĆ, Grmeč
3. JOVAN UGLJEŠIĆ, Taurunum
Pioniri 1 A -36
2010
62
2
MARKO ROŽA (FAVORIT)
81
19
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. MARKO ROŽA, FAVORIT
3. ----
3. ----
Pioniri 1 A -40
2005
73
0
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
84
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
2020
84
4
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
13
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Medalists
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica