Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 B -44
Pioniri 2 A -21
Pioniri 2 A -25
Pioniri 2 B -25
Pioniri 2 B -29
Pioniri 2 B -31
Pionirke 2 B -36
Kadeti A -37
Pioniri 1 B -44
1005
100
0
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
141
0
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1025
141
1
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
10
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
1025A
125
0
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
0
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1033
77
2
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
1
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
Medalists
1. VIKTOR BARTOK, Zrenjanin
2. ALEKSA DRAGOJEVIC, KOLOSEUM
3. SERZ HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. NIKOLA SPASOJEVIĆ, Lola
Pioniri 2 A -21
2011
35
0
BOGDAN ZANIZDRA (SBVMAG1)
123
0
ANDREJA POPOVIC (SRB)
Medalists
1. BOGDAN ZANIZDRA, Klub borilačkih veština '' MAG ''
2. ----
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -25
2013
12
0
DUŠAN RADIŠA (BEOGRAD)
127
12
LUKA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. LUKA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
2. DUŠAN RADIŠA, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -25
1008
120
4
ARTUR HOVAKIMIAN (SRB)
142
10
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
1027
142
14
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
0
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
Medalists
1. BOGDAN IVANOVIĆ, Šabac
2. JAKOV NIKOLIĆ, Banjica
3. ARTUR HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. ----
Pioniri 2 B -29
1010
56
0
LUKA SALMA (SRBIJA)
119
0
MARKO BULOVAN (SRB)
113
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
1029
119
2
MARKO BULOVAN (SRB)
113
9
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
Medalists
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. MARKO BULOVAN, KOLOSEUM
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -31
1011
117
0
SAVA MITROVIĆ (BEOGRAD)
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
1012
97
13
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
124
1
STEFAN STOJKOV (SRB)
1030
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
97
0
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
Medalists
1. VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ, Lola
2. STEFAN SPASOJEVIĆ, Lola
3. STEFAN STOJKOV, KOLOSEUM
3. ----
Pionirke 2 B -36
1021
143
4
ANDREA DRAGOJEVIC (SRB)
147
3
SARA CVETKOVIC (SRB)
Medalists
1. ANDREA DRAGOJEVIC, KOLOSEUM
2. SARA CVETKOVIC, KOLOSEUM
3. ----
3. ----
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica