Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
X. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -44
Kadetkinje +59
Juniori -63
Kadetkinje -44
3007
403
12
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
572
18
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
517
ANA PERUZA (TKDGUSA)
262
TINA KUŠAR (MARJAN)
135
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
3008
261
15
LUCIJA RADOVANI (MARJAN)
147
0
ANA ANIĆ (KORYOTG)
263
EMA KONDIĆ (MARJAN)
290
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
570
AURORA PEREŽA (KOCUNAR)
3029
572
14
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
517
7
ANA PERUZA (TKDGUSA)
3030
262
4
TINA KUŠAR (MARJAN)
135
5
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
3031
261
0
LUCIJA RADOVANI (MARJAN)
263
11
EMA KONDIĆ (MARJAN)
3032
290
19
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
570
5
AURORA PEREŽA (KOCUNAR)
3045
572
9
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
135
4
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
3046
263
12
EMA KONDIĆ (MARJAN)
290
0
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
3056
572
2
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
263
9
EMA KONDIĆ (MARJAN)
Medalists
1. EMA KONDIĆ, Marjan
2. MIA VRDOLJAK, Marjan
3. LEONARDA PROJIĆ, Marjan
3. ANĐELA KATA PETROVIĆ, Scardona Combat
Kadetkinje +59
5003
136
12
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
349
0
IVA GLAVOTA (IM)
506
ENA ĆURKOVIĆ (TKDKBB)
5004
284
4
MARIJA GALIJATOVIĆ (SOLARIS)
32
16
LAURA GRBIN (FORTECA)
351
MAGDALENA GRBAVAC (IM)
5030
136
13
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
506
1
ENA ĆURKOVIĆ (TKDKBB)
5031
32
16
LAURA GRBIN (FORTECA)
351
0
MAGDALENA GRBAVAC (IM)
5051
136
25
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
32
10
LAURA GRBIN (FORTECA)
Medalists
1. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
2. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. ENA ĆURKOVIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. MAGDALENA GRBAVAC, Imotski
Juniori -63
5019
137
20
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
508
6
DANIJEL SUČIĆ (TKDKBB)
5020
535
1
PETAR ĆUKUŠIĆ (GALEBST)
56
5
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
5045
137
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
56
8
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. IVAN URUKALO, Scardona Combat
3. PETAR ĆUKUŠIĆ, Galeb - Split
3. DANIJEL SUČIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac