Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadetkinje -24
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -51
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadetkinje -24
A038
160
4
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
35
11
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -27
A009
29
0
LEONI POLOVIĆ (TKD KAR)
140
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
9
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
36
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
A029
140
12
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
9
0
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
A030
2
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
36
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
A047
140
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
2
3
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ANASTAZIJA RADOČAJ, Karlovac
3. INES MIKŠIĆ, Karlovac
Mlađi kadetkinje -30
A010
13
0
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
39
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
85
DINA SELAK (SENJ)
26
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
130
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
A031
39
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
85
2
DINA SELAK (SENJ)
A032
26
4
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
130
8
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
A048
85
0
DINA SELAK (SENJ)
130
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
Mlađi kadetkinje -33
A022
139
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
90
ANDREA BARTULAC (GACKA)
A042
139
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
90
1
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
A023
86
15
VITA PRPIĆ (SENJ)
97
1
KARLA LONČAR (GACKA)
133
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
A043
86
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
133
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. ----
Mlađi kadetkinje -39
A024
137
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
148
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
42
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
A044
137
6
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
42
2
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađi kadetkinje -43
A039
87
8
LAURA NEKIĆ (SENJ)
138
14
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -51
B003
108
0
ANITA ŽURA (SCOMBAT)
143
12
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
107
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
B022
143
12
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
107
6
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
Medalists
1. KLARA BANIĆ, Scardona Combat
2. MARTA JURIĆ, Scardona Combat
3. ANITA ŽURA, Scardona Combat
3. ----
Mlađi kadetkinje +51
B004
77
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
110
0
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
54
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI (MAKSMR)
B023
110
11
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
54
10
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI (MAKSMR)
Medalists
1. MARIJETA PIŽIĆ, Scardona Combat
2. KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI, MAKSIMIR
3. ----
3. ----