Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. kolo lige limača i limačica - Uskršnji turnir
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači C -24
Limači C -27
Limači C -33
Limači C -39
Limači C -43
Limačice C -30
Limačice C -33
Limačice C -36
Limačice C -39
Limačice C -47
Limači C -24
1.001
36
32
DINO VRBAN (BIST)
29
52
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ----
3. ----
Limači C -27
1.002
2
0
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
31
0
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. ----
3. ----
Limači C -33
1.003
130
0
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
122
30
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
1.004
94
7
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
27
50
JAN FLEGAR (BIST)
1.006
122
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
27
0
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. LOVRO BEDEKOVIĆ, Dubrava
3. FRAN TOMLJANOVIĆ, Pantera
Limači C -39
1.005
3
22
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
70
42
FILIP SPICEK (BIST)
97
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
1.007
70
2
FILIP SPICEK (BIST)
97
10
DORIAN SREMEC (DUBRAVA)
Medalists
1. DORIAN SREMEC, Dubrava
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. ----
Limači C -43
1.008
28
0
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
95
0
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
Medalists
1. TIN SALOPEK, Dubrava
2. ----
3. ----
3. ----
Limačice C -30
1.009
121
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
8
0
IVA STRAZICIC (PANTERA)
1.010
118
3
FISTRIC PETRA (PANTERA)
7
24
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1.014
8
9
IVA STRAZICIC (PANTERA)
7
31
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. IVA STRAZICIC, Pantera
3. FISTRIC PETRA, Pantera
3. VIKTORIJA MRVOŠ, TK TRNJE
Limačice C -33
1.013
23
0
LUCIJA JELIC (PANTERA)
123
0
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. KATJA ORŠULIĆ, TK TRNJE
3. ----
3. ----
Limačice C -36
1.015
24
26
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
25
19
NELA PUHALO (PANTERA)
6
AVA BORKO (PANTERA)
1.017
24
27
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
6
6
AVA BORKO (PANTERA)
Medalists
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. AVA BORKO, Pantera
3. NELA PUHALO, Pantera
3. ----
Limačice C -39
1.016
93
19
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
15
0
EVA BEBEK (TKTRNJE)
4
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
1.018
93
40
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
4
20
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
Medalists
1. STELLA SUBOTIĆ, Dubrava
2. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. EVA BEBEK, TK TRNJE
3. ----
Limačice C -47
1.019
96
14
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
5
28
ANA STIMAC (PANTERA)
125
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
1.020
5
15
ANA STIMAC (PANTERA)
125
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
Medalists
1. ANA STIMAC, Pantera
2. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. KARLA KELLEK, Dubrava
3. ----