Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1. kolo lige limača i limačica - Uskršnji turnir
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Dubrava
Jastreb
Karlovac
Lokomotiva
Pantera
RUGVICA
TK TRNJE
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači - A -22
Limačice - A -20
Limačice - A -24
Limačice - A -27
Limači - B -22
Limačice - B -18
Limači - A -22
1001
128
0
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
41
0
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
1002
51
20
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
98
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
1003
86
8
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
115
10
JAN IVANOVIC (PANTERA)
50
MATEJ SEVER (LOKOM)
1004
41
0
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
51
27
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
1005
115
6
JAN IVANOVIC (PANTERA)
50
4
MATEJ SEVER (LOKOM)
1008
51
23
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
115
7
JAN IVANOVIC (PANTERA)
Medalists
1. MIHAEL VRDOLJAK, Lokomotiva
2. JAN IVANOVIC, Pantera
3. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva
3. MATEJ SEVER, Lokomotiva
Limačice - A -20
2011
79
37
MIA PARANOS (TKD KAR)
22
23
LENA MIHIC (PANTERA)
Medalists
1. MIA PARANOS, Karlovac
2. LENA MIHIC, Pantera
3. ----
3. ----
Limačice - A -24
2014
82
0
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
127
0
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
2015
90
66
MIA SZITA (DUBRAVA)
16
50
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
2018
127
48
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
90
6
MIA SZITA (DUBRAVA)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. MIA SZITA, Dubrava
3. DORA MAĐAREVIĆ, Dubrava
3. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
Limačice - A -27
1016
129
24
LEA OPARNICA (TKD KAR)
34
4
LANA KUMIŠA (BIST)
1017
105
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
12
0
ELZA NOVAK (PANTERA)
1019
129
50
LEA OPARNICA (TKD KAR)
12
20
ELZA NOVAK (PANTERA)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. ELZA NOVAK, Pantera
3. LANA KUMIŠA, Bistra
3. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
Limači - B -22
2021
57
0
LEO DAVILA (PANTERA)
68
0
ROKO VIDAKOVIĆ (TKTRNJE)
45
FILIP KUZMAN (LOKOM)
2021A
60
7
FRAN GROSS (PANTERA)
136
17
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
38
NIKO JURIŠIĆ (LOKOM)
2022
57
4
LEO DAVILA (PANTERA)
45
23
FILIP KUZMAN (LOKOM)
2023
136
22
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
38
10
NIKO JURIŠIĆ (LOKOM)
2025
45
4
FILIP KUZMAN (LOKOM)
136
18
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
Medalists
1. JAKOV ACKETA, Karlovac
2. FILIP KUZMAN, Lokomotiva
3. NIKO JURIŠIĆ, Lokomotiva
3. LEO DAVILA, Pantera
Limačice - B -18
2024
81
20
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
33
5
TINA KUMIŠA (BIST)
Medalists
1. NIKA PETRIĆ, Karlovac
2. TINA KUMIŠA, Bistra
3. ----
3. ----