Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore (do 21)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Contra
Čigra
DIV KNIN
DUGA RESA
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Galeb - Split
Gusar
Jastreb
Karlovac
KOCUNAR
Marjan
METALAC
neryo
Omega
Osvit
Pantera
Plitvice
Sajnami
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
TK ENERGY
Velebit
Velika Gorica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi seniori - 54
Mlađi seniori - 74
Mlađi seniori - 87
Mlađe seniorke -62
Mlađi seniori - 54
1026
69
2
VIKTOR LUČIĆ (NERYO)
38
10
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. VIKTOR LUČIĆ, neryo
3. ----
3. ----
Mlađi seniori - 74
2003
59
7
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
44
0
ANTONIO ŠAMIJA (DIVKNIN)
11
MARIO JUKIĆ (METALC)
19
IGOR KOZINA (TKD KAR)
70
MARINO PEREŽA (NERYO)
2017
59
6
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
11
14
MARIO JUKIĆ (METALC)
2018
19
7
IGOR KOZINA (TKD KAR)
70
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
2030
11
9
MARIO JUKIĆ (METALC)
19
4
IGOR KOZINA (TKD KAR)
Medalists
1. MARIO JUKIĆ, METALAC
2. IGOR KOZINA, Karlovac
3. LEO KATIĆ, DUGA RESA
3. MARINO PEREŽA, neryo
Mlađi seniori - 87
2014
65
6
LUKA PERAJICA (KOCUNAR)
102
0
MATEJ BABIĆ (NERYO)
2015
56
3
TONI VIDOVIĆ (KOCUNAR)
63
15
LUKA HORVAT (JASTREB)
2028
65
2
LUKA PERAJICA (KOCUNAR)
63
14
LUKA HORVAT (JASTREB)
Medalists
1. LUKA HORVAT, Jastreb
2. LUKA PERAJICA, KOCUNAR
3. TONI VIDOVIĆ, KOCUNAR
3. MATEJ BABIĆ, neryo
Mlađe seniorke -62
34
ANA TASLAK (JASTREB)
1008
75
1
IVONA MIHANOVIĆ (VG)
68
8
IVA PARADŽIK (NERYO)
39
LAURA ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
1009
77
2
ANAMARIJA RUNTIĆ (VG)
84
0
DORA GRADEČAK (OSVI)
1022
34
8
ANA TASLAK (JASTREB)
68
0
IVA PARADŽIK (NERYO)
1023
39
1
LAURA ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
77
7
ANAMARIJA RUNTIĆ (VG)
1031
34
6
ANA TASLAK (JASTREB)
77
3
ANAMARIJA RUNTIĆ (VG)
Medalists
1. ANA TASLAK, Jastreb
2. ANAMARIJA RUNTIĆ, Velika Gorica
3. IVA PARADŽIK, neryo
3. LAURA ZAHIROVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"