Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
1. Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore (do 21)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Casper
Contra
Čigra
DIV KNIN
DUGA RESA
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Galeb - Split
Gusar
Jastreb
Karlovac
KOCUNAR
Marjan
METALAC
neryo
Omega
Osvit
Pantera
Plitvice
Sajnami
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
TK ENERGY
Velebit
Velika Gorica
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi seniori - 74
Mlađi seniori - 80
Mlađi seniori - 58
Mlađi seniori -68
Mlađi seniori - 74
2003
59
7
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
44
0
ANTONIO ŠAMIJA (DIVKNIN)
11
MARIO JUKIĆ (METALC)
19
IGOR KOZINA (TKD KAR)
70
MARINO PEREŽA (NERYO)
2017
59
6
LEO KATIĆ (TKDDRHR)
11
14
MARIO JUKIĆ (METALC)
2018
19
7
IGOR KOZINA (TKD KAR)
70
0
MARINO PEREŽA (NERYO)
2030
11
9
MARIO JUKIĆ (METALC)
19
4
IGOR KOZINA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MARIO JUKIĆ, METALAC
2. IGOR KOZINA, Karlovac
3. LEO KATIĆ, DUGA RESA
3. MARINO PEREŽA, neryo
Mlađi seniori - 80
37
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
2004
83
14
HRVOJE ŠEP (JASTREB)
94
2
SILVIO MESIĆ (PLTVICE)
10
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
55
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
2019
37
1
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
83
3
HRVOJE ŠEP (JASTREB)
2020
10
7
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
55
7
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
2031
83
9
HRVOJE ŠEP (JASTREB)
10
1
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
Osvajači medalja
1. HRVOJE ŠEP, Jastreb
2. LUKA BAKOVIĆ, Galeb - Split
3. NIKO POPOVIĆ, Jastreb
3. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
Mlađi seniori - 58
92
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
1001
79
4
MATIJA IVANOVIĆ (VELEBIT)
18
8
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
33
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
25
BORNA HOGGE (CASPER)
1016
92
14
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
18
3
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
1017
33
6
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
25
7
BORNA HOGGE (CASPER)
1028
92
5
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
25
6
BORNA HOGGE (CASPER)
Osvajači medalja
1. BORNA HOGGE, Casper
2. LOVRO MAVRLJA, ELITE
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
Mlađi seniori -68
1
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
2001
104
10
IVAN HORVAT (TKD KAR)
29
8
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
93
NIKOLA ANIĆ (CASPER)
71
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
67
IVAN SAMAC (METALC)
2002
86
10
VITO BLAGEC (OSVI)
64
4
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
17
FILIP BESEDNIK (METALC)
15
LEON BJAŽIĆ (PANTERA)
2010
1
12
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
104
6
IVAN HORVAT (TKD KAR)
2011
93
14
NIKOLA ANIĆ (CASPER)
71
0
ARIAN ĆOSIĆ (SAJNAM)
2012
67
1
IVAN SAMAC (METALC)
86
13
VITO BLAGEC (OSVI)
2013
17
12
FILIP BESEDNIK (METALC)
15
7
LEON BJAŽIĆ (PANTERA)
2025
1
6
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
93
11
NIKOLA ANIĆ (CASPER)
2026
86
17
VITO BLAGEC (OSVI)
17
6
FILIP BESEDNIK (METALC)
2034
93
10
NIKOLA ANIĆ (CASPER)
86
11
VITO BLAGEC (OSVI)
Osvajači medalja
1. VITO BLAGEC, Osvit
2. NIKOLA ANIĆ, Casper
3. FILIP BESEDNIK, METALAC
3. ANTONIO ŠEGOTA, METALAC