Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
B031
176
14
MATEJ VUKOVIĆ (DUBRAVA)
212
7
DAVID BREZARIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MATEJ VUKOVIĆ, Dubrava
2. DAVID BREZARIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
B011
187
4
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
159
1
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
B012
178
22
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
186
2
KARLO BULOG (DRENOVA)
B036
187
0
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
178
2
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MATEJ MATIĆ, Dubrava
2. IVAN LONČAREVIĆ, OGRC Novska
3. KARLO BULOG, DRENOVA-RIJEKA
3. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
Mlađi kadeti -33
B001
228
6
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
164
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
B002
19
1
BORNA VUNIĆ (DRENOVA)
177
23
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B003
227
3
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
180
0
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
71
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B023
228
1
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
177
22
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B024
227
0
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
71
4
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B044
177
6
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
71
0
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. MARINO MATIĆ, Dubrava
2. ROKO MASLAČ, Zaprešić_
3. DINO ŽELJKO LAŠKARIN, GACKA
3. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
Mlađi kadeti -36
B004
39
9
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
172
7
KARLO HOLJEVIĆ (DUBRAVA)
83
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
54
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B025
39
13
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
83
5
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B026
54
5
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
18
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B045
39
22
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
161
2
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVANO PEJČINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN VID GLAVAN, Dubrava
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -39
B013
229
20
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
121
0
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
170
VANJA ŠEPAROVIĆ (DUBRAVA)
B037
229
3
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
170
14
VANJA ŠEPAROVIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. VANJA ŠEPAROVIĆ, Dubrava
2. FILIP PLAVČIĆ, GACKA
3. MATEO MANDIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
Mlađi kadeti -43
B014
223
4
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
181
2
JURAJ KRALJEVIĆ (DUBRAVA)
B015
173
9
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
21
2
LOVRO MATIJEVIĆ (DRENOVA)
B038
223
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
173
0
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. FILIP KRNJAIĆ, Dubrava
2. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. LOVRO MATIJEVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. JURAJ KRALJEVIĆ, Dubrava
Mlađi kadeti -47
B032
189
8
JAKOV ADŽAM (OGRC)
224
20
ANTE JUKIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. ANTE JUKIĆ, GACKA
2. JAKOV ADŽAM, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -51
B033
182
17
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
185
0
MIHAEL DOMAZET (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. ZRIN BLAŽANOVIĆ, Dubrava
2. MIHAEL DOMAZET, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
B016
33
0
NIKOLA VUKAS (GROBNIK)
167
12
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
174
IVAN KRIŽAN BREKALO (DUBRAVA)
B039
167
4
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
174
5
IVAN KRIŽAN BREKALO (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN KRIŽAN BREKALO, Dubrava
2. MAKSIM ČORKO, Dubrava
3. NIKOLA VUKAS, GROBNIK-ČAVLE
3. ----