Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -33
Kadeti -45
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadetkinje -51
Kadetkinje +59
Juniorke -49
Juniorke -55
Juniorke +68
Kick (muški) -1 (2007)
Kick (muški) -3 (2009
Kick (muški) -5 (2011)
Kick (muški) -6 (2012)
Kick (muški) -7 (2013)
Kick (muški) -8 (2014)
Kick (ženski) -3 (2009)
Kick (ženski) -4 (2010)
Kick (ženski) -6 (2012)
Kick (ženski) -7 (2013)
Kick (ženski) -8 (2014)
Mlađi kadeti -36
B004
39
9
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
172
7
KARLO HOLJEVIĆ (DUBRAVA)
83
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
54
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B025
39
13
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
83
5
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B026
54
5
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
161
18
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
B045
39
22
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
161
2
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVANO PEJČINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN VID GLAVAN, Dubrava
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti +51
B016
33
0
NIKOLA VUKAS (GROBNIK)
167
12
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
174
IVAN KRIŽAN BREKALO (DUBRAVA)
B039
167
4
MAKSIM ČORKO (DUBRAVA)
174
5
IVAN KRIŽAN BREKALO (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN KRIŽAN BREKALO, Dubrava
2. MAKSIM ČORKO, Dubrava
3. NIKOLA VUKAS, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Mlađe kadetkinje -27
B034
37
0
DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK)
92
20
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. KLARA BIONDIĆ, SENJ
2. DORA ŽEŽELIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
B017
158
20
MIA SZITA (DUBRAVA)
225
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
41
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
B040
158
13
MIA SZITA (DUBRAVA)
41
2
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MIA SZITA, Dubrava
2. NIKA KOVAČEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA DUBRAVČIĆ, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
B005
171
1
LEJLA CINAC (DUBRAVA)
90
6
HANA PERCELA (SENJ)
B006
192
13
LAURA POSLON (RUG)
1
5
PETRA ŠKORIĆ (DRENOVA)
B007
157
2
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
151
2
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
B008
43
4
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
8
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B027
90
4
HANA PERCELA (SENJ)
192
14
LAURA POSLON (RUG)
B028
151
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
197
0
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B046
192
6
LAURA POSLON (RUG)
151
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. ELA PICAK, Zaprešić_
3. HANA PERCELA, SENJ
Mlađe kadetkinje -36
B018
2
2
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
38
0
PETRA MARINCEL (GROBNIK)
B019
89
11
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
251
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
B041
2
14
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
89
8
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. LANA RAŠEVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. DORIS PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA MARINCEL, GROBNIK-ČAVLE
3. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -43
B009
166
17
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
34
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
73
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B010
70
17
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
3
0
ERIKA PAĐEN (DRENOVA)
35
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B029
166
2
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
73
22
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B030
70
12
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
35
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B047
73
10
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
70
16
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. NINA RAKELI, Zaprešić_
2. TENA JAKOVINA, Zaprešić_
3. NINA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA KRISTOFIĆ, Dubrava
Kadeti -33
B062
87
7
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
198
32
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. KARLO KOVAČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -45
B049
25
8
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
210
0
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
191
DARIO VINCEK (RUG)
B068
25
5
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
191
10
DARIO VINCEK (RUG)
Osvajači medalja
1. DARIO VINCEK, RUGVICA
2. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO KOJIĆ, Dubrava
3. ----
Kadeti -53
B063
32
14
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
199
34
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -61
B052
31
21
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
195
0
MATEJ BLAŽEVIĆ (M. GRAD)
30
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
B070
31
11
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
30
23
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEJ BLAŽEVIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Kadetkinje -51
B055
217
8
ŠTEFICA ŠIŠKO (PLTVICE)
27
17
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
7
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
B073
27
25
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
7
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. DORI JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVONA KLAPAN, DRENOVA-RIJEKA
3. ŠTEFICA ŠIŠKO, Plitvice
3. ----
Kadetkinje +59
B058
200
9
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
8
0
JAKOV LENAC (DRENOVA)
B059
76
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
10
1
LUNA BILOBRK (DRENOVA)
B075
200
24
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
76
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. JAKOV LENAC, DRENOVA-RIJEKA
3. LUNA BILOBRK, DRENOVA-RIJEKA
Juniorke -49
B065
93
16
ANDREA BARTULAC (GACKA)
28
4
PIA JURIČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PIA JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke -55
B066
66
0
IRENA MARENIĆ (OGRC)
55
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
2. ----
3. ----
3. ----
Juniorke +68
B067
77
40
KLARA POLIĆ (GROBNIK)
120
5
JELENA KELAVA (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. KLARA POLIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. JELENA KELAVA, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2007)
A001
15
0
VITO JOVANOVIĆ (DRENOVA)
239
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
A002
106
0
ERIK VUKELIĆ (DRENOVA)
240
0
ADRIJAN BAN (GROBNIK)
A005
15
0
VITO JOVANOVIĆ (DRENOVA)
106
0
ERIK VUKELIĆ (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. VITO JOVANOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. ERIK VUKELIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. BOŽO LOZANČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ADRIJAN BAN, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -3 (2009
A006
118
0
FILIP ŠANGO (DRENOVA)
207
0
LUKA RUKAVINA (TKD KR)
A007
56
0
NIKOLA ŠIRONJA (GROBNIK)
255
0
ADRIAN KMETOVIĆ (GROBNIK)
A009
118
0
FILIP ŠANGO (DRENOVA)
255
0
ADRIAN KMETOVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. FILIP ŠANGO, DRENOVA-RIJEKA
2. ADRIAN KMETOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LUKA RUKAVINA, Kraljevica
3. NIKOLA ŠIRONJA, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -5 (2011)
A015
126
0
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A017
149
0
MIHAEL MASTIKOSA (TKD KR)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A018
16
0
JOSIP JERKOVIĆ (DRENOVA)
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
A019
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
13
0
IVOR MALIĆ (DRENOVA)
A021
243
0
MARO MUSTAPIĆ (PRIM-RI)
57
0
STEFAN ŠIRONJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARO MUSTAPIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. STEFAN ŠIRONJA, GROBNIK-ČAVLE
3. JOSIP JERKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. IVOR MALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (muški) -6 (2012)
A020
44
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
233
0
DAMIR BRDAR (GROBNIK)
51
FRAN NASTIĆ (GROBNIK)
A022
44
0
AMAR ŠABANOVIĆ (GROBNIK)
51
0
FRAN NASTIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. AMAR ŠABANOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FRAN NASTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. DAMIR BRDAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (muški) -7 (2013)
A023
47
0
MATEO MALINARIĆ (GROBNIK)
235
0
MARKO JOLDIĆ (GROBNIK)
234
DAVID SIRETA (GROBNIK)
A025
47
0
MATEO MALINARIĆ (GROBNIK)
234
0
DAVID SIRETA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MATEO MALINARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. DAVID SIRETA, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO JOLDIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (muški) -8 (2014)
A024
50
0
MARKO GOSTOVIĆ (GROBNIK)
52
0
JOSIP BRDAR (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. JOSIP BRDAR, GROBNIK-ČAVLE
2. ----
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -3 (2009)
A038
143
0
NIKA ŽGALJIĆ (TKD KR)
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
142
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A040
204
0
ANA KURILIĆ (TKD KR)
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A041
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
0
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
A042
142
0
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A043
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
A044
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A045
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A046
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
A048
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARA BRADIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LAURA FRLAN, GROBNIK-ČAVLE
3. DORA MATETIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. VANESA RADE, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (ženski) -4 (2010)
A047
202
0
EMMA STEPČIĆ (TKD KR)
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
A049
147
0
KIARA IVANČEVIĆ (TKD KR)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A050
208
0
ANA ŠVENDA (TKD KR)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
LUCIJA NADOVIĆ (DRENOVA)
A051
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A052
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
0
LUCIJA NADOVIĆ (DRENOVA)
A054
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
Osvajači medalja
1. ERIN FRANČIŠKOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LANA TIBLJAŠ, PRIMORJE-RIJEKA
3. INJA GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. LUCIJA NADOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -6 (2012)
A058
238
0
MINA GOSTOVIĆ (GROBNIK)
135
0
BRIGITA BRAJDIĆ (TKD KR)
252
KATARINA MARGAN (TKD KR)
A060
135
0
BRIGITA BRAJDIĆ (TKD KR)
252
0
KATARINA MARGAN (TKD KR)
Osvajači medalja
1. BRIGITA BRAJDIĆ, Kraljevica
2. KATARINA MARGAN, Kraljevica
3. MINA GOSTOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (ženski) -7 (2013)
A061
237
0
LUCIJA MILINOVIĆ (GROBNIK)
236
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. KORINA MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. LUCIJA MILINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -8 (2014)
A062
211
0
FRANKA FRLAN (GROBNIK)
48
0
LEONARDA DRAŽIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DRAŽIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FRANKA FRLAN, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----