Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. Grobnik Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
Galeb - Split
GROBNIK-ČAVLE
Kraljevica
MARTIN GRAD
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
PRIMORJE-RIJEKA
RIJEKA
RUGVICA
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
TKD BRINJE
Velebit
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti +65
Kadetkinje -55
Juniorke -49
Limačice 1 -24
Mlađi kadeti -33
B001
228
6
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
164
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
B002
19
1
BORNA VUNIĆ (DRENOVA)
177
23
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B003
227
3
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
180
0
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
71
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B023
228
1
DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA)
177
22
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
B024
227
0
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
71
4
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
B044
177
6
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
71
0
ROKO MASLAČ (ZAPREŠI)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, Dubrava
2. ROKO MASLAČ, Zaprešić_
3. DINO ŽELJKO LAŠKARIN, GACKA
3. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
Mlađi kadeti -39
B013
229
20
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
121
0
MATEO MANDIĆ (DRENOVA)
170
VANJA ŠEPAROVIĆ (DUBRAVA)
B037
229
3
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
170
14
VANJA ŠEPAROVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. VANJA ŠEPAROVIĆ, Dubrava
2. FILIP PLAVČIĆ, GACKA
3. MATEO MANDIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
Mlađi kadeti -47
B032
189
8
JAKOV ADŽAM (OGRC)
224
20
ANTE JUKIĆ (GACKA)
Medalists
1. ANTE JUKIĆ, GACKA
2. JAKOV ADŽAM, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
B017
158
20
MIA SZITA (DUBRAVA)
225
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
41
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
B040
158
13
MIA SZITA (DUBRAVA)
41
2
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MIA SZITA, Dubrava
2. NIKA KOVAČEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA DUBRAVČIĆ, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
B020
75
3
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
94
10
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
B021
123
3
NERA KADIĆ (DRENOVA)
139
12
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B042
94
12
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
139
2
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. PETRA MLADENOVIĆ, Velebit
3. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
3. NERA KADIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje +51
B022
163
21
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
230
8
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
82
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B043
163
2
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
82
10
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. MARGITA SOKOL, Dubrava
3. LARA BIĆANIĆ, GACKA
3. ----
Kadeti +65
B053
97
16
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
196
14
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
B071
196
11
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. VALENTINO PLAVEC, MARTIN GRAD
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. ----
Kadetkinje -55
B056
99
45
KARLA LONČAR (GACKA)
136
3
IVONA BRUSIĆ (VELEBIT)
B057
193
3
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
183
2
LUCIJA GALIĆ (DUBRAVA)
B074
99
24
KARLA LONČAR (GACKA)
193
13
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. IVONA BRUSIĆ, Velebit
3. LUCIJA GALIĆ, Dubrava
Juniorke -49
B065
93
16
ANDREA BARTULAC (GACKA)
28
4
PIA JURIČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PIA JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Limačice 1 -24
A064
214
14
IVA MAŽAR (DUBRAVA)
226
30
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
Medalists
1. JULIJA BUKOVAC, GACKA
2. IVA MAŽAR, Dubrava
3. ----
3. ----