001 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA) |
PTF 6:0 | MARKO SOKOL (Dubrava) |
002 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | BORNA VUNIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
PTF 1:23 | MARINO MATIĆ (Dubrava) |
003 | 1/4 | Mlađi kadeti -33 | JAN KRANJČEVIĆ (GACKA) |
WDR 3:0 | ŠIMUN ZADRO (Dubrava) |
004 | 1/4 | Mlađi kadeti -36 | IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
SDP 9:7 | KARLO HOLJEVIĆ (Dubrava) |
005 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | LEJLA CINAC (Dubrava) |
PTF 1:6 | HANA PERCELA (SENJ) |
006 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
PTF 13:5 | PETRA ŠKORIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
007 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | DORA MAĐAREVIĆ (Dubrava) |
SUP 2:2 | MIRTA PAVELIĆ (SENJ) |
008 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -33 | KIARA SUDAN (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 4:8 | ELA PICAK (Zaprešić_) |
009 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -43 | PETRA KRISTOFIĆ (Dubrava) |
SUP 17:0 | EMA ŠTIMAC (GROBNIK-ČAVLE) |
010 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -43 | NINA RAKELI (Zaprešić_) |
PTG 17:0 | ERIKA PAĐEN (DRENOVA-RIJEKA) |
011 | 1/2 | Mlađi kadeti -30 | IVAN LONČAREVIĆ (OGRC Novska) |
PTF 4:1 | MAROJE DEVERNAY (Dubrava) |
012 | 1/2 | Mlađi kadeti -30 | MATEJ MATIĆ (Dubrava) |
PTG 22:2 | KARLO BULOG (DRENOVA-RIJEKA) |
013 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | FILIP PLAVČIĆ (GACKA) |
PTG 20:0 | MATEO MANDIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
014 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | DOMINIK FLANJAK (TKD BRINJE) |
PTF 4:2 | JURAJ KRALJEVIĆ (Dubrava) |
015 | 1/2 | Mlađi kadeti -43 | FILIP KRNJAIĆ (Dubrava) |
PTF 9:2 | LOVRO MATIJEVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
016 | 1/2 | Mlađi kadeti +51 | NIKOLA VUKAS (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 0:12 | MAKSIM ČORKO (Dubrava) |
017 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -30 | MIA SZITA (Dubrava) |
PTG 20:0 | EMA DUBRAVČIĆ (GACKA) |
018 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
WDR 2:0 | PETRA MARINCEL (GROBNIK-ČAVLE) |
019 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | DORIS PAVELIĆ (SENJ) |
PTF 11:0 | ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
020 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -39 | SARA NICOL PETRLIĆ (Zaprešić_) |
PTF 3:10 | IRIS ŠPRAJC (GACKA) |
021 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -39 | NERA KADIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
PTF 3:12 | PETRA MLADENOVIĆ (Velebit) |
022 | 1/2 | Mlađe kadetkinje +51 | MARGITA SOKOL (Dubrava) |
PTF 21:8 | LARA BIĆANIĆ (GACKA) |
023 | 1/2 | Mlađi kadeti -33 | DINO ŽELJKO LAŠKARIN (GACKA) |
PTG 1:22 | MARINO MATIĆ (Dubrava) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti -33 | JAN KRANJČEVIĆ (GACKA) |
PTF 0:4 | ROKO MASLAČ (Zaprešić_) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 13:5 | LOVRO BROZINČEVIĆ (Plitvice) |
026 | 1/2 | Mlađi kadeti -36 | ANTON MICULINIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 5:18 | IVAN VID GLAVAN (Dubrava) |
027 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | HANA PERCELA (SENJ) |
PTF 4:14 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
028 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -33 | MIRTA PAVELIĆ (SENJ) |
PTG 20:0 | ELA PICAK (Zaprešić_) |
029 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | PETRA KRISTOFIĆ (Dubrava) |
PTG 2:22 | TENA JAKOVINA (Zaprešić_) |
030 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | NINA RAKELI (Zaprešić_) |
WDR 12:0 | NINA ŠTIMAC (GROBNIK-ČAVLE) |
031 | 1/1 | Mlađi kadeti -27 | MATEJ VUKOVIĆ (Dubrava) |
PTF 14:7 | DAVID BREZARIĆ (Dubrava) |
032 | 1/1 | Mlađi kadeti -47 | JAKOV ADŽAM (OGRC Novska) |
PTF 8:20 | ANTE JUKIĆ (GACKA) |
033 | 1/1 | Mlađi kadeti -51 | ZRIN BLAŽANOVIĆ (Dubrava) |
PTF 17:0 | MIHAEL DOMAZET (DRENOVA-RIJEKA) |
034 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -27 | DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 0:20 | KLARA BIONDIĆ (SENJ) |
035 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -51 | TONKA JAKŠIĆ (Dubrava) |
PTF 5:20 | LORENA ŽANKO (Zaprešić_) |
036 | 1/1 | Mlađi kadeti -30 | IVAN LONČAREVIĆ (OGRC Novska) |
PTF 0:2 | MATEJ MATIĆ (Dubrava) |
037 | 1/1 | Mlađi kadeti -39 | FILIP PLAVČIĆ (GACKA) |
PTF 3:14 | VANJA ŠEPAROVIĆ (Dubrava) |
038 | 1/1 | Mlađi kadeti -43 | DOMINIK FLANJAK (TKD BRINJE) |
WDR | FILIP KRNJAIĆ (Dubrava) |
039 | 1/1 | Mlađi kadeti +51 | MAKSIM ČORKO (Dubrava) |
PTF 4:5 | IVAN KRIŽAN BREKALO (Dubrava) |
040 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -30 | MIA SZITA (Dubrava) |
WDR 13:2 | NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
041 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -36 | LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
PTF 14:8 | DORIS PAVELIĆ (SENJ) |
042 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -39 | IRIS ŠPRAJC (GACKA) |
PTF 12:2 | PETRA MLADENOVIĆ (Velebit) |
043 | 1/1 | Mlađe kadetkinje +51 | MARGITA SOKOL (Dubrava) |
PTF 2:10 | SARA BROZINČEVIĆ (Plitvice) |
044 | 1/1 | Mlađi kadeti -33 | MARINO MATIĆ (Dubrava) |
PTF 6:0 | ROKO MASLAČ (Zaprešić_) |
045 | 1/1 | Mlađi kadeti -36 | IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 22:2 | IVAN VID GLAVAN (Dubrava) |
046 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -33 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
PTF 6:9 | MIRTA PAVELIĆ (SENJ) |
047 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -43 | TENA JAKOVINA (Zaprešić_) |
PTF 10:16 | NINA RAKELI (Zaprešić_) |
048 | 1/4 | Juniori -68 | KAJA ŠANTIĆ (Galeb - Split) |
DNS | MATEJ BABIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
049 | 1/2 | Kadeti -45 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 8:0 | MARKO KOJIĆ (Dubrava) |
050 | 1/2 | Kadeti -49 | SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
SDP 14:11 | GABRIEL GRBAC (Plitvice) |
051 | 1/2 | Kadeti -49 | MATEJ STRUKAN (DRENOVA-RIJEKA) |
PTF 1:9 | DAVID MLADENOVIĆ (Velebit) |
052 | 1/2 | Kadeti -61 | JAKOV PRPIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 21:0 | MATEJ BLAŽEVIĆ (MARTIN GRAD) |
053 | 1/2 | Kadeti +65 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
RSC 16:14 | VALENTINO PLAVEC (MARTIN GRAD) |
054 | 1/2 | Kadetkinje -41 | MIHAELA FLANJAK (TKD BRINJE) |
WDR | LANA BLAŽENIĆ STIPETIĆ (Dubrava) |
055 | 1/2 | Kadetkinje -51 | ŠTEFICA ŠIŠKO (Plitvice) |
PTF 8:17 | DORI JURIČIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
056 | 1/2 | Kadetkinje -55 | KARLA LONČAR (GACKA) |
PTG 45:3 | IVONA BRUSIĆ (Velebit) |
057 | 1/2 | Kadetkinje -55 | LUCIJA NESNIDAL (RUGVICA) |
WDR 3:2 | LUCIJA GALIĆ (Dubrava) |
058 | 1/2 | Kadetkinje +59 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
WDR 9:0 | JAKOV LENAC (DRENOVA-RIJEKA) |
059 | 1/2 | Kadetkinje +59 | MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
WDR 4:1 | LUNA BILOBRK (DRENOVA-RIJEKA) |
060 | 1/2 | Juniori -68 | MATEJ BABIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
PTG 7:27 | MARINO DUJMOVIĆ (Plitvice) |
061 | 1/2 | Juniori -68 | IVAN GARAC (Galeb - Split) |
DNS | DOMINIK MAKSIMOVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
062 | 1/1 | Kadeti -33 | KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 7:32 | ANTONIO ŠNAJDER (Ogulin) |
063 | 1/1 | Kadeti -53 | BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 14:34 | JOSIP ŠNAJDER (Ogulin) |
064 | 1/1 | Kadetkinje -37 | VALENTINA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
WDR | ELENA KOVAČEVIĆ (Dubrava) |
065 | 1/1 | Juniorke -49 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
WDR 16:4 | PIA JURIČIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
066 | 1/1 | Juniorke -55 | IRENA MARENIĆ (OGRC Novska) |
DNS | DORA MALNAR (GROBNIK-ČAVLE) |
067 | 1/1 | Juniorke +68 | KLARA POLIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 40:5 | JELENA KELAVA (DRENOVA-RIJEKA) |
068 | 1/1 | Kadeti -45 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 5:10 | DARIO VINCEK (RUGVICA) |
069 | 1/1 | Kadeti -49 | SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
PTF 6:12 | DAVID MLADENOVIĆ (Velebit) |
070 | 1/1 | Kadeti -61 | JAKOV PRPIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 11:23 | ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK-ČAVLE) |
071 | 1/1 | Kadeti +65 | VALENTINO PLAVEC (MARTIN GRAD) |
PTF 11:0 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
072 | 1/1 | Kadetkinje -41 | LANA BLAŽENIĆ STIPETIĆ (Dubrava) |
WDR 10:0 | LARA VLAHOVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |
073 | 1/1 | Kadetkinje -51 | DORI JURIČIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
RSC 25:0 | IVONA KLAPAN (DRENOVA-RIJEKA) |
074 | 1/1 | Kadetkinje -55 | KARLA LONČAR (GACKA) |
PTF 24:13 | LUCIJA NESNIDAL (RUGVICA) |
075 | 1/1 | Kadetkinje +59 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
PTG 24:4 | MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
076 | 1/1 | Juniori -68 | MARINO DUJMOVIĆ (Plitvice) |
PTF 24:12 | DOMINIK MAKSIMOVIĆ (DRENOVA-RIJEKA) |