Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -27
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -39
MLAĐE KADETKINJE -33
MLAĐE KADETKINJE -36
KADETI -45
MLAĐI KADETI -27
93
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
175
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
180
12
FILIP PODNAR (GACKA)
68
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
93
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
180
4
FILIP PODNAR (GACKA)
68
10
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
2
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
180
5
FILIP PODNAR (GACKA)
68
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
Medalists
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
MLAĐI KADETI -36
62
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
3
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
146
1
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
112
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
230
5
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
119
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
147
5
MATEJ HORVAT (JASTREB)
62
0
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
2
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
147
1
MATEJ HORVAT (JASTREB)
27
5
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
4
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. DAVID ŠEBALJ, Lovinac
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
MLAĐI KADETI -39
67
1
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
156
13
MATEO ZORKO (JASTREB)
39
1
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
217
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
156
4
MATEO ZORKO (JASTREB)
217
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE -36
231
5
MIHAELA BOLJEŠIĆ (LVNC)
198
3
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
16
2
KATARINA ŠARIĆ (LVNC)
63
11
KARLA COHA (JAKOVLJ)
231
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (LVNC)
63
3
KARLA COHA (JAKOVLJ)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, Lovinac
2. KARLA COHA, JAKOVLJE
3. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
3. KATARINA ŠARIĆ, Lovinac
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice