Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
MLAĐI KADETI -30
MLAĐI KADETI -33
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -43
MLAĐI KADETI -47
MLAĐE KADETKINJE -33
MLAĐE KADETKINJE -43
MLAĐE KADETKINJE -47
KADETI -45
KADETI +65
KADETKINJE -41
KADETKINJE -51
MLAĐI KADETI -30
123
12
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
45
1
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
197
3
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
30
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
123
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
30
2
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
MLAĐI KADETI -33
131
IVAN ŠIMIĆ (JASTREB)
44
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
218
2
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
21
DANIJEL MAGDIC (TKD KAR)
131
1
IVAN ŠIMIĆ (JASTREB)
218
13
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
15
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
21
3
DANIJEL MAGDIC (TKD KAR)
218
11
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
6
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. IVAN ŠIMIĆ, Jastreb
3. DANIJEL MAGDIC, Karlovac
MLAĐI KADETI -36
62
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
3
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
146
1
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
112
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
230
5
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
119
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
147
5
MATEJ HORVAT (JASTREB)
62
0
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
2
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
147
1
MATEJ HORVAT (JASTREB)
27
5
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
4
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. DAVID ŠEBALJ, Lovinac
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐI KADETI -47
127
14
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE -43
42
11
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
110
1
ANA MILJAVAC (TKDDRHR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ANA MILJAVAC, DUGA RESA
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -47
43
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
120
1
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
216
13
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
43
2
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
216
5
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LAURA GLASNOVIĆ, Jastreb
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ----
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice
KADETI +65
168
5
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
206
5
BRUNO PINTAR (TKD PRA)
163
20
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
115
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
168
3
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
163
4
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
2. MATEO ŠAJATOVIĆ, Jastreb
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. BRUNO PINTAR, TK Prana Karlovac
KADETKINJE -41
126
19
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
220
6
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
128
8
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
192
5
EMA VRENKO (ČIGRA)
126
8
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
128
5
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
Medalists
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. MARINA ŠPEHAR, Plitvice
3. MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
KADETKINJE -51
95
DORA BERONIC (TKD KAR)
122
5
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
194
13
MIA VRENKO (ČIGRA)
95
9
DORA BERONIC (TKD KAR)
194
5
MIA VRENKO (ČIGRA)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. MIA VRENKO, Čigra
3. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
3. ----