Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -30
MLAĐI KADETI -33
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -43
MLAĐI KADETI -47
MLAĐE KADETKINJE -33
MLAĐE KADETKINJE -43
MLAĐE KADETKINJE -47
KADETI -45
KADETI +65
KADETKINJE -41
KADETKINJE -51
MLAĐI KADETI -30
123
12
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
45
1
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
197
3
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
30
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
123
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
30
2
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
MLAĐI KADETI -33
131
IVAN ŠIMIĆ (JASTREB)
44
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
218
2
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
21
DANIJEL MAGDIC (TKD KAR)
131
1
IVAN ŠIMIĆ (JASTREB)
218
13
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
15
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
21
3
DANIJEL MAGDIC (TKD KAR)
218
11
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
124
6
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. IVAN ŠIMIĆ, Jastreb
3. DANIJEL MAGDIC, Karlovac
MLAĐI KADETI -36
62
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
3
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
146
1
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
112
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
230
5
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
119
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
147
5
MATEJ HORVAT (JASTREB)
62
0
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
2
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
147
1
MATEJ HORVAT (JASTREB)
27
5
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
4
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. DAVID ŠEBALJ, Lovinac
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
MLAĐI KADETI -43
97
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
12
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
111
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
6
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
207
2
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
13
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
125
1
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
111
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
117
7
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
97
7
MATEJ BRONZOVIĆ (GACKA)
117
0
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATEJ BRONZOVIĆ, GACKA
2. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. BRUNO BURSIĆ, DUGA RESA
MLAĐI KADETI -47
127
14
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE -43
42
11
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
110
1
ANA MILJAVAC (TKDDRHR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ANA MILJAVAC, DUGA RESA
3. ----
3. ----
MLAĐE KADETKINJE -47
43
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
120
1
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
216
13
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
43
2
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
216
5
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LAURA GLASNOVIĆ, Jastreb
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ----
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice
KADETI +65
168
5
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
206
5
BRUNO PINTAR (TKD PRA)
163
20
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
115
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
168
3
MATEO ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
163
4
DINO VUJIČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DINO VUJIČIĆ, Jastreb
2. MATEO ŠAJATOVIĆ, Jastreb
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. BRUNO PINTAR, TK Prana Karlovac
KADETKINJE -41
126
19
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
220
6
MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
128
8
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
192
5
EMA VRENKO (ČIGRA)
126
8
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
128
5
MARINA ŠPEHAR (PLTVICE)
Medalists
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. MARINA ŠPEHAR, Plitvice
3. MARTA ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
KADETKINJE -51
95
DORA BERONIC (TKD KAR)
122
5
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
194
13
MIA VRENKO (ČIGRA)
95
9
DORA BERONIC (TKD KAR)
194
5
MIA VRENKO (ČIGRA)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. MIA VRENKO, Čigra
3. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
3. ----