Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Kick (muški)
Kick (ženski)
Mali olimpijci
Male olimpijke
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male olimpijke -20
Male olimpijke -23
Male olimpijke -26
Male olimpijke -29
Male olimpijke -32
Male olimpijke -36
Male olimpijke +36
Male olimpijke -20
B039
263
10
MATEA HLAD (JAKOVJE)
185
11
ANA MINKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. ANA MINKOVIĆ, Bistra
2. MATEA HLAD, jakovlje
3. ----
3. ----
Male olimpijke -23
B005
5
0
JELENA LONČAR (MAKSMR)
276
0
ELIZABETH KUŽNIK (DANGUN)
214
EMA HADŽIĆ (CONTRA)
B006
238
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
335
7
LENA DINKOVIĆ (MED)
273
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
B027
276
10
ELIZABETH KUŽNIK (DANGUN)
214
3
EMA HADŽIĆ (CONTRA)
B028
335
8
LENA DINKOVIĆ (MED)
273
5
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
B044
276
0
ELIZABETH KUŽNIK (DANGUN)
335
7
LENA DINKOVIĆ (MED)
Medalists
1. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad
2. ELIZABETH KUŽNIK, Dan-Gun
3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. EMA HADŽIĆ, Contra
Male olimpijke -26
B007
117
7
ANA REZAR (CASPER)
361
5
LARA PEZELJ (MED)
B008
309
11
SARA LAKTAŠ (TKD_BJE)
224
5
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
B009
287
10
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
221
1
DORA KRUŠLIN (CONTRA)
3
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
B029
117
7
ANA REZAR (CASPER)
309
0
SARA LAKTAŠ (TKD_BJE)
B030
287
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
3
9
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
B045
117
6
ANA REZAR (CASPER)
3
13
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. IVA MIŠETIĆ, MAKSIMIR
2. ANA REZAR, Casper
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. SARA LAKTAŠ, Bjelovar
Male olimpijke -29
B010
434
8
LANA DEMETER (MAKSMR)
222
0
SOFIJA PRPIĆ (CONTRA)
229
NIKA KLIPA (PANTERA)
327
LUCIJA UROIĆ (MED)
180
DORA TROHA (BIST)
B031
434
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
229
0
NIKA KLIPA (PANTERA)
B032
327
11
LUCIJA UROIĆ (MED)
180
18
DORA TROHA (BIST)
B046
434
9
LANA DEMETER (MAKSMR)
180
3
DORA TROHA (BIST)
Medalists
1. LANA DEMETER, MAKSIMIR
2. DORA TROHA, Bistra
3. NIKA KLIPA, Pantera
3. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
Male olimpijke -32
B011
87
16
MATEA ZAGOREC (ZELINA)
310
9
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
B012
357
6
MARTA ŠALIĆ (ORKAAS)
182
13
NICOLE FUMIĆ (BIST)
B013
442
8
LEDA ĐIMOTI (MED)
178
1
PETRA KRANJČIĆ (BIST)
311
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
B033
87
9
MATEA ZAGOREC (ZELINA)
182
12
NICOLE FUMIĆ (BIST)
B034
442
7
LEDA ĐIMOTI (MED)
311
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
B047
182
6
NICOLE FUMIĆ (BIST)
442
1
LEDA ĐIMOTI (MED)
Medalists
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. LEDA ĐIMOTI, Medvedgrad
3. MATEA ZAGOREC, ZELINGRAD
3. KATJA MARIĆ, Bjelovar
Male olimpijke -36
B040
4
7
DORA PERIĆ (MAKSMR)
303
0
DORA FRANJO (JAKOVJE)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. DORA FRANJO, jakovlje
3. ----
3. ----
Male olimpijke +36
B022
407
0
BRUNA HOGGE (CASPER)
10
0
LARA STIPČIĆ (MAKSMR)
189
IVA ANĐELKOVIĆ (MAKSMR)
B041
407
0
BRUNA HOGGE (CASPER)
189
0
IVA ANĐELKOVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. IVA ANĐELKOVIĆ, MAKSIMIR
3. LARA STIPČIĆ, MAKSIMIR
3. ----