Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Kick (muški)
Kick (ženski)
Mali olimpijci
Male olimpijke
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -27
C037
359
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
72
12
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
C047
72
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
1
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
Dobitniki medalj
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
C019
354
10
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
239
10
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
C020
213
6
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
248
2
ANDREA BARTULAC (GACKA)
C021
100
15
NIKA HAJAK (MAKSMR)
283
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
C022
320
12
NIKA JURAC (FENVUK)
328
4
KARLA GALE (VG)
C038
354
4
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
213
8
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
C039
100
7
NIKA HAJAK (MAKSMR)
320
18
NIKA JURAC (FENVUK)
C048
213
14
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
320
8
NIKA JURAC (FENVUK)
Dobitniki medalj
1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Dobitniki medalj
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Mlađe kadetkinje -36
D010
280
7
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
268
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
99
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D011
98
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
137
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
184
MARIJA RADIĆ (BIST)
D027
280
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
99
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D028
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
184
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
D042
280
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Dobitniki medalj
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -39
D012
188
7
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
216
0
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
D013
195
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
265
6
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D014
394
6
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
143
1
MONA CIGROVSKI (DUBRAVA)
220
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D029
188
10
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
265
2
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D030
394
9
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
220
0
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D043
188
4
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
394
7
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
Dobitniki medalj
1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
2. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević
3. MARTA VAMBERGER, Contra
3. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje -43
D015
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
219
1
PAOLA BRBOT (CONTRA)
127
PAOLA PAP (CASPER)
217
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D031
202
5
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
127
4
PAOLA PAP (CASPER)
D032
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
3
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D044
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
Dobitniki medalj
1. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
2. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra
3. PAOLA PAP, Casper
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO
Mlađe kadetkinje -47
D022
321
12
BARBARA TARANDEK (VG)
294
0
KATARINA RAMLJAK (DUBRAVA)
D022A
322
8
EMA BARIŠIĆ (VG)
71
4
LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ (PANTERA)
D039
321
9
BARBARA TARANDEK (VG)
322
8
EMA BARIŠIĆ (VG)
Dobitniki medalj
1. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica
2. EMA BARIŠIĆ, Velika Gorica
3. KATARINA RAMLJAK, Dubrava
3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera