Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -43
Kadetkinje -41
Kadetkinje +59
Juniori +78
Mlađi kadeti -43
D006
307
0
MARIN PERICA (ACTIV)
234
4
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
D007
114
0
LUKA BREZOVEC (TKDDS)
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D008
325
3
ANTUN VIMAN (MED)
59
2
MATIJA ZAGOREC (ZELINA)
D009
104
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
256
1
LEON SLAVIČEK (DUBRAVA)
D025
234
2
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
155
8
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D026
325
4
ANTUN VIMAN (MED)
104
7
BORNA STRUČIĆ (METALC)
D041
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
104
1
BORNA STRUČIĆ (METALC)
Dobitniki medalj
1. ROKO TKALČEVIĆ, Dubrava
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC
3. DORIAN ŠPIČEK, Contra
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad
Kadetkinje -41
E009
187
4
MATEA FUMIĆ (BIST)
228
7
TEA BUČAN (CONTRA)
E010
349
10
KATARINA JELUŠIĆ (METALC)
159
4
REBEKA SANTOVAC (DUBRAVA)
E039
228
5
TEA BUČAN (CONTRA)
349
0
KATARINA JELUŠIĆ (METALC)
Dobitniki medalj
1. TEA BUČAN, Contra
2. KATARINA JELUŠIĆ, METALAC
3. MATEA FUMIĆ, Bistra
3. REBEKA SANTOVAC, Dubrava
Kadetkinje +59
E011
250
12
NIKA PRPIĆ (GACKA)
350
1
KATJA JAKUŠ (METALC)
153
KATARINA PUKLEK (DUBRAVA)
E040
250
10
NIKA PRPIĆ (GACKA)
153
12
KATARINA PUKLEK (DUBRAVA)
Dobitniki medalj
1. KATARINA PUKLEK, Dubrava
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. KATJA JAKUŠ, METALAC
3. ----
Juniori +78
E012
243
15
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
102
4
KRISTOF ANDRIĆ (METALC)
13
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
E041
243
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
13
0
MATEJ IVANKOVIĆ (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. MATEJ IVANKOVIĆ, MAKSIMIR
3. KRISTOF ANDRIĆ, METALAC
3. ----