Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Osvajači medalja
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Mlađi kadeti -43
D006
307
0
MARIN PERICA (ACTIV)
234
4
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
D007
114
0
LUKA BREZOVEC (TKDDS)
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D008
325
3
ANTUN VIMAN (MED)
59
2
MATIJA ZAGOREC (ZELINA)
D009
104
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
256
1
LEON SLAVIČEK (DUBRAVA)
D025
234
2
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
155
8
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D026
325
4
ANTUN VIMAN (MED)
104
7
BORNA STRUČIĆ (METALC)
D041
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
104
1
BORNA STRUČIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. ROKO TKALČEVIĆ, Dubrava
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC
3. DORIAN ŠPIČEK, Contra
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad