Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Mali olimpijci A -30
Male olimpijke A -27
Male olimpijke B -24
Mlađe kadetkinje -39
E017
471
0
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
268
0
VITA JURAS (CRO)
E018
341
1
LEA VORKAPIĆ (HRVORAO)
155
9
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
E019
508
2
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
445
13
LAURA VIDEK (PANTERA)
E020
410
17
LAURA MUJAČIĆ (ACTIV)
152
5
KAJA PAVUN (DUBRAVA)
E021
18
3
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
211
15
NICOLE FUMIĆ (BIST)
E022
338
1
ANAMARIJA LUKIC (HRVORAO)
146
17
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
E023
323
0
LAURA ORSAG (S.SOKOL)
312
12
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
E024
255
8
EMA JAGIĆ (CRO)
303
10
DOROTEA DANANIĆ (ZEL.)
E042
471
9
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
155
5
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
E043
445
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
410
7
LAURA MUJAČIĆ (ACTIV)
E044
211
13
NICOLE FUMIĆ (BIST)
146
4
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
E045
312
10
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
303
6
DOROTEA DANANIĆ (ZEL.)
E056
471
1
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
445
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
E057
211
3
NICOLE FUMIĆ (BIST)
312
15
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
E063
445
6
LAURA VIDEK (PANTERA)
312
3
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. LAURA VIDEK, Pantera
2. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. TENA STRČIĆ, SPIRITUS
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra