Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Mali olimpijci A -30
Male olimpijke A -27
Male olimpijke B -24
Mlađi kadeti -30
E001
73
0
MAURO ČELKO (MAKSMR)
519
0
NIK ALAŠEVIČ (PANTAR)
E002
408
6
KARLO VIŠNJOVSKI (ACTIV)
540
14
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
E003
171
15
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
518
10
AJDIN PAJALIĆ (PANTAR)
E004
406
7
JAKOV LONČARIĆ (ACTIV)
495
12
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
E005
105
12
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
523
4
MIHA BRADAČ (PANTAR)
E006
435
3
TONI BUCKOVIĆ (ACTIV)
346
6
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
E007
106
2
MARTIN MATAK (OMEGA)
136
11
TEO VAJNART (DUBRAVA)
E008
421
8
MATIJA JAKOV ŽAKNIĆ (ACTIV)
451
18
FILIP PRAŠNIČKI (TKDDS)
E030
519
1
NIK ALAŠEVIČ (PANTAR)
540
13
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
E031
171
5
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
495
10
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
E032
105
9
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
346
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
E033
136
16
TEO VAJNART (DUBRAVA)
451
10
FILIP PRAŠNIČKI (TKDDS)
E050
540
8
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
495
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
E051
346
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
136
7
TEO VAJNART (DUBRAVA)
E060
540
9
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
346
7
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
Medalists
1. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
2. FRAN JAVORSKY, Pantera
3. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. TEO VAJNART, Dubrava