Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Kadeti B +65
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -30
Male olimpijke B -22
Mlađi kadeti -39
F001
120
12
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
481
1
FRANO MATIĆ (SPRTUS)
F002
375
8
FILIP HORVAT (SKRPN)
250
6
ROBERT MIJIĆ (BORIK)
F003
306
7
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
483
14
BRUNO BUTINA (SPRTUS)
322
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
F004
415
5
LUKA GREGURIĆ (ACTIV)
476
13
IGOR ŠURINA (SPRTUS)
F005
545
8
PETAR REČIĆ (CASPER)
249
4
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
F006
226
1
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
15
13
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
339
FRANO ZARKOVIC (HRVORAO)
F015
120
5
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
375
4
FILIP HORVAT (SKRPN)
F016
483
18
BRUNO BUTINA (SPRTUS)
322
11
JURAJ VRAČAR (S.SOKOL)
F017
476
6
IGOR ŠURINA (SPRTUS)
545
12
PETAR REČIĆ (CASPER)
F018
15
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
339
0
FRANO ZARKOVIC (HRVORAO)
F041
120
8
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
483
9
BRUNO BUTINA (SPRTUS)
F042
545
6
PETAR REČIĆ (CASPER)
15
9
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
F058
483
1
BRUNO BUTINA (SPRTUS)
15
3
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. BRUNO BUTINA, SPIRITUS
2. NIKO MORIĆ, MAKSIMIR
3. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
3. PETAR REČIĆ, Casper