Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -33
Kadeti B -41
Mali olimpijci A -22
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -36
Male olimpijke A -27
Mali olimpijci B -24
Mali olimpijci B -36
Mali olimpijci A -27
A001
413
10
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
324
5
LOVRO ŠOVREK (S.SOKOL)
60
ALVISE COMIN (DRAGO)
100
DAVOR MLINAC (OMEGA)
289
ANTONIO KALMAN (MAKSMR)
389
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
189
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
539
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
559
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
A002
378
2
TOMA MESEC (SKRPN)
438
12
VITO MATKOVIĆ (ACTIV)
240
MARTIN JUHASZ (SATENG)
529
PATRIK PARADŽIK (CONTRA)
295
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
331
VID BERKOVIĆ (S.SOKOL)
95
MATE ZORIĆ (CASPER)
437
VIKTOR VRBAN (ACTIV)
381
VEDRAN POLJAK (CRO)
A009
413
17
LUCAS BOŽIĆ (ACTIV)
60
21
ALVISE COMIN (DRAGO)
A010
100
17
DAVOR MLINAC (OMEGA)
289
3
ANTONIO KALMAN (MAKSMR)
A011
389
0
JANKO STASTNY (S.SOKOL)
189
0
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
A012
539
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
559
11
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
A013
438
0
VITO MATKOVIĆ (ACTIV)
240
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
A014
529
0
PATRIK PARADŽIK (CONTRA)
295
0
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
A015
331
6
VID BERKOVIĆ (S.SOKOL)
95
8
MATE ZORIĆ (CASPER)
A016
437
3
VIKTOR VRBAN (ACTIV)
381
8
VEDRAN POLJAK (CRO)
A026
60
6
ALVISE COMIN (DRAGO)
100
17
DAVOR MLINAC (OMEGA)
A027
189
0
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
539
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A028
438
0
VITO MATKOVIĆ (ACTIV)
295
0
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
A029
95
3
MATE ZORIĆ (CASPER)
381
2
VEDRAN POLJAK (CRO)
A037
100
16
DAVOR MLINAC (OMEGA)
539
19
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A038
438
2
VITO MATKOVIĆ (ACTIV)
95
7
MATE ZORIĆ (CASPER)
A043
539
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
95
1
MATE ZORIĆ (CASPER)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. MATE ZORIĆ, Casper
3. DAVOR MLINAC, Omega
3. VITO MATKOVIĆ, Activ