Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -36
Kadetkinje A -41
Mlađe kadetkinje -36
D017
350
0
EMA KUČIŠ (VG)
490
5
LARA MARAS (SUTLA )
D018
156
8
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
315
3
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
D019
509
6
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
264
7
PETRA OSTRIHON (CRO)
D019B
107
0
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
571
0
ENA BUKOVEC (DUBRAVA)
D020
373
0
KARLA PRLIĆ (VG)
272
0
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
475
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
D021
154
1
NIKA MUSTAPIĆ (DUBRAVA)
101
14
ELA JELIĆ (OMEGA)
309
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
D040
490
3
LARA MARAS (SUTLA )
156
1
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
D041
264
9
PETRA OSTRIHON (CRO)
107
7
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
D042
272
20
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
475
11
LUCIJA ROŽIĆ (SPRTUS)
D043
101
12
ELA JELIĆ (OMEGA)
309
0
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
D054
490
9
LARA MARAS (SUTLA )
264
5
PETRA OSTRIHON (CRO)
D055
272
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
101
10
ELA JELIĆ (OMEGA)
D062
490
1
LARA MARAS (SUTLA )
101
13
ELA JELIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ELA JELIĆ, Omega
2. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
3. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. PETRA OSTRIHON, TKD Zaprešić
Kadetkinje A -41
G014
361
8
NATALIA LOVRIĆ (VG)
433
0
TAMARA LUBURIĆ (ACTIV)
G015
271
0
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
409
0
KATJA BARIĆ (ACTIV)
G045
361
13
NATALIA LOVRIĆ (VG)
409
1
KATJA BARIĆ (ACTIV)
Medalists
1. NATALIA LOVRIĆ, Velika Gorica
2. KATJA BARIĆ, Activ
3. TAMARA LUBURIĆ, Activ
3. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec