Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
12. Memorijal 'Josip Jović'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD GRUDE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 47
Mlađi kadeti - 51
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 51
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -55
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Juniori -51
Juniori -63
Juniori -68
Juniorke -63
Kick (muški) - M1 (2007)
Kick (muški) - M2 (2008)
Kick (muški) - M3 (2009)
Kick (muški) - M4 (2010)
Kick (muški) - M5 (2011)
Kick (ženski) - Ž1 (2007)
Kick (ženski) - Ž2 (2008)
Kick (ženski) - Ž3 (2009)
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
Kick (ženski) - Ž5 (2011)
Mlađi kadeti - 33
B001
234
14
ANDREJ PERIĆ (IM)
474
22
NIKOLA PETRIC (POSKOK)
286
VID PERUČIĆ (FORTECA)
B002
253
7
MARKO LUBINA (IM)
216
15
MARIN POLE (CROSTAR)
366
MATE TESKERA (DIVKNIN)
B003
439
2
ANTE BEKAVAC (IM)
398
0
IVAN MIHALJEVIĆ (IVAN)
299
FRANE GARAC (MARJAN)
270
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
20
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
B025
474
0
NIKOLA PETRIC (POSKOK)
286
16
VID PERUČIĆ (FORTECA)
B026
216
2
MARIN POLE (CROSTAR)
366
7
MATE TESKERA (DIVKNIN)
B027
439
5
ANTE BEKAVAC (IM)
299
5
FRANE GARAC (MARJAN)
B028
270
8
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
20
10
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
B051
286
1
VID PERUČIĆ (FORTECA)
366
7
MATE TESKERA (DIVKNIN)
B052
299
3
FRANE GARAC (MARJAN)
20
10
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
B066
366
4
MATE TESKERA (DIVKNIN)
20
14
JAKOV ANIĆ (S.SOKOL)
Osvajači medalja
1. JAKOV ANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. MATE TESKERA, DIV KNIN
3. FRANE GARAC, Marjan
3. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula