Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
12. Memorijal 'Josip Jović'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD GRUDE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 47
Mlađi kadeti - 51
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 51
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -55
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Juniori -51
Juniori -63
Juniori -68
Juniorke -63
Kick (muški) - M1 (2007)
Kick (muški) - M2 (2008)
Kick (muški) - M3 (2009)
Kick (muški) - M4 (2010)
Kick (muški) - M5 (2011)
Kick (ženski) - Ž1 (2007)
Kick (ženski) - Ž2 (2008)
Kick (ženski) - Ž3 (2009)
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
Kick (ženski) - Ž5 (2011)
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
K012
342
0
NEDA KUJUNDŽIĆ (IM)
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
358
VERONIKA VRDOLJAK (MAG-LI)
151
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
435
VALENTINA KAĆUNIĆ (IM)
K013
362
0
MARTINA KRIŽAN (MAG-LI)
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
143
MAGDALENA OREČ (POSKOK)
138
KRISTINA MILAS (POSKOK)
346
KLARA JONJIĆ (IM)
K014
35
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
357
LORENA PERAJICA (MAG-LI)
130
IVANA ČUTURA (POSKOK)
332
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K015
355
0
DANIJELA ČAČIJA (MAG-LI)
419
0
MARINA REBIĆ (IM)
153
PETRA POLIĆ (POSKOK)
359
RUŽICA BAKOVIĆ (MAG-LI)
425
STELA GUDELJ (IM)
K016
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
358
0
VERONIKA VRDOLJAK (MAG-LI)
K017
151
0
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
435
0
VALENTINA KAĆUNIĆ (IM)
K018
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
143
0
MAGDALENA OREČ (POSKOK)
K019
138
0
KRISTINA MILAS (POSKOK)
346
0
KLARA JONJIĆ (IM)
K020
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
357
0
LORENA PERAJICA (MAG-LI)
K021
130
0
IVANA ČUTURA (POSKOK)
332
0
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K022
419
0
MARINA REBIĆ (IM)
153
0
PETRA POLIĆ (POSKOK)
K023
359
0
RUŽICA BAKOVIĆ (MAG-LI)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K024
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
151
0
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
K025
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
138
0
KRISTINA MILAS (POSKOK)
K026
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
332
0
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K027
153
0
PETRA POLIĆ (POSKOK)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K028
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
K029
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K030
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
Medalists
1. ANAMARIJA GAŠPAR, POSKOK - KOČERIN
2. STELA GUDELJ, Imotski
3. ĆAPIN ANA, Imotski
3. PAULA ĐUKA, Imotski