Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
12. Memorijal 'Josip Jović'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD GRUDE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 47
Mlađi kadeti - 51
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 30
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 36
Mlađe kadetkinje - 39
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađe kadetkinje - 51
Mlađe kadetkinje + 51
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -55
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Juniori -51
Juniori -63
Juniori -68
Juniorke -63
Kick (muški) - M1 (2007)
Kick (muški) - M2 (2008)
Kick (muški) - M3 (2009)
Kick (muški) - M4 (2010)
Kick (muški) - M5 (2011)
Kick (ženski) - Ž1 (2007)
Kick (ženski) - Ž2 (2008)
Kick (ženski) - Ž3 (2009)
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
Kick (ženski) - Ž5 (2011)
Mlađi kadeti - 36
A005
292
15
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
404
8
MARINO JELIĆ (MARJAN)
182
ROKO STANIĆ (TKDGUSA)
A006
21
14
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
190
0
MATE ĆUK (POSKOK)
405
MARIN LEMO (MARJAN)
A007
289
10
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
476
3
PETAR KOVAČ (POSKOK)
160
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
38
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
118
BARTUL BABIĆ (MARJAN)
A029
292
25
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
182
2
ROKO STANIĆ (TKDGUSA)
A030
21
9
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
405
4
MARIN LEMO (MARJAN)
A031
289
0
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
160
0
MATE VULIĆ (TKDGUSA)
A032
38
26
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
118
6
BARTUL BABIĆ (MARJAN)
A053
292
15
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
21
6
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
A054
289
1
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
38
11
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
A066
292
11
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
38
6
STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR)
Osvajači medalja
1. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
2. STIPE JANKOVIĆ, KOCUNAR
3. JAN PETRČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. STJEPAN MARUŠIĆ, Forteca Korčula