Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Memorijal 'Josip Jović'
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD GRUDE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje - 27
Mlađe kadetkinje - 36
Kadetkinje A -37
Kadetkinje B -59
Mlađe kadetkinje - 27
A009
197
10
IVONA JURIČ (ŠUJICA )
95
7
LANA GRAOVAC (MARJAN)
47
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
373
TARA KUNDIT (DIVKNIN)
94
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
383
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
96
LANA ŽILIĆ (MARJAN)
223
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
97
VITA MEDIĆ (MARJAN)
A037
197
0
IVONA JURIČ (ŠUJICA )
47
0
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
A038
373
23
TARA KUNDIT (DIVKNIN)
94
32
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
A039
383
26
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
96
4
LANA ŽILIĆ (MARJAN)
A040
223
34
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
97
14
VITA MEDIĆ (MARJAN)
A057
47
24
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
94
4
CHIARA MEDIĆ (MARJAN)
A058
383
0
JOZEFINA KRIŠTO (TKDKBB)
223
21
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
A068
47
18
ROZA STANIĆ (TKDGUSA)
223
20
KARLA DRAŠKOVIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. KARLA DRAŠKOVIĆ, JURAJ DALMATINAC
2. ROZA STANIĆ, Gusar
3. JOZEFINA KRIŠTO, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. CHIARA MEDIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje - 36
B010
104
0
NINA JURLIN (MARJAN)
224
0
NORA LOKAS (SIBENIK)
B011
191
21
ANJA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
221
16
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
B012
187
21
VIŠNJA BURIĆ (TKDGUSA)
245
12
ELA GUDELJ (IM)
48
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
B013
103
18
NIKOLINA KRAGIĆ (MARJAN)
225
3
LAURA LOKAS (SIBENIK)
158
TARA SOVULJ (TKDGUSA)
B014
184
3
SARA BILIĆ (TKDGUSA)
45
14
LANA ŽUNIĆ (KOCUNAR)
311
PAULA BAŠIĆ (OBROVAC)
B033
104
20
NINA JURLIN (MARJAN)
191
0
ANJA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
B034
187
0
VIŠNJA BURIĆ (TKDGUSA)
48
0
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
B035
103
8
NIKOLINA KRAGIĆ (MARJAN)
158
0
TARA SOVULJ (TKDGUSA)
B036
45
2
LANA ŽUNIĆ (KOCUNAR)
311
5
PAULA BAŠIĆ (OBROVAC)
B055
104
2
NINA JURLIN (MARJAN)
48
4
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
B056
103
6
NIKOLINA KRAGIĆ (MARJAN)
311
2
PAULA BAŠIĆ (OBROVAC)
B068
48
0
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
103
0
NIKOLINA KRAGIĆ (MARJAN)
Medalists
1. EMA JURIČEVIĆ, Gusar
2. NIKOLINA KRAGIĆ, Marjan
3. NINA JURLIN, Marjan
3. PAULA BAŠIĆ, Obrovac
Kadetkinje A -37
C008
77
3
DORA LUČIĆ (MARJAN)
231
1
FIONA ARSEKIN (MARJAN)
C009
78
6
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
76
3
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
C010
230
0
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
228
0
LUČI SUNKO (MARJAN)
C011
229
12
MIA TUKIĆ (MARJAN)
226
15
LANA LOKAS (SIBENIK)
C036
77
2
DORA LUČIĆ (MARJAN)
78
8
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
C037
230
10
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
226
22
LANA LOKAS (SIBENIK)
C055
78
33
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
226
0
LANA LOKAS (SIBENIK)
Medalists
1. NIKA KARABATIĆ, Marjan
2. LANA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. DORA LUČIĆ, Marjan
3. TANJA ČULIĆ, Marjan
Kadetkinje B -59
D037
227
9
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
449
27
LENA BAN (ENERGY)
Medalists
1. LENA BAN, TK ENERGY
2. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
3. ----