Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
12. Memorijal 'Josip Jović'
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Obrovac
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TK ENERGY
TK Zadar
TKD GRUDE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Kick (muški) - M4 (2010)
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
Kick (ženski) - Ž5 (2011)
Kick (muški) - M4 (2010)
K031
207
0
IVANO ČUTURA (TKD GRU)
128
0
BORIS GAVRIĆ (POSKOK)
K032
7
0
LUKA KOVAČEVIĆ (CROSTAR)
344
0
VIKTOR DIVIĆ (IM)
K033
361
0
JURE BRALO (MAG-LI)
129
0
IVAN PENAVA (POSKOK)
K034
140
0
LUKA PENAVA (POSKOK)
409
0
MARKO GUDELJ (IM)
K035
356
0
STIPO PAVIĆ (MAG-LI)
147
0
MARKO MARTIĆ (POSKOK)
K036
131
0
JOSIP ĐEREK (POSKOK)
426
0
JURE GUDELJ (IM)
K037
457
0
MATEJ KVESIĆ (KOČERIN)
423
0
IVAN ĆORIĆ (IM)
K038
144
0
MATEJ RAMLJAK (POSKOK)
338
0
JOSIP GUDELJ (IM)
K039
128
0
BORIS GAVRIĆ (POSKOK)
7
0
LUKA KOVAČEVIĆ (CROSTAR)
K040
361
0
JURE BRALO (MAG-LI)
140
0
LUKA PENAVA (POSKOK)
K041
356
0
STIPO PAVIĆ (MAG-LI)
426
0
JURE GUDELJ (IM)
K042
457
0
MATEJ KVESIĆ (KOČERIN)
144
0
MATEJ RAMLJAK (POSKOK)
K043
7
0
LUKA KOVAČEVIĆ (CROSTAR)
140
0
LUKA PENAVA (POSKOK)
K044
426
0
JURE GUDELJ (IM)
144
0
MATEJ RAMLJAK (POSKOK)
K045
140
0
LUKA PENAVA (POSKOK)
426
0
JURE GUDELJ (IM)
Dobitniki medalj
1. LUKA PENAVA, POSKOK - POSUŠJE
2. JURE GUDELJ, Imotski
3. LUKA KOVAČEVIĆ, Cro Star - Mostar
3. MATEJ RAMLJAK, POSKOK - POSUŠJE
Kick (ženski) - Ž4 (2010)
K012
342
0
NEDA KUJUNDŽIĆ (IM)
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
358
VERONIKA VRDOLJAK (MAG-LI)
151
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
435
VALENTINA KAĆUNIĆ (IM)
K013
362
0
MARTINA KRIŽAN (MAG-LI)
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
143
MAGDALENA OREČ (POSKOK)
138
KRISTINA MILAS (POSKOK)
346
KLARA JONJIĆ (IM)
K014
35
0
MARTA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
357
LORENA PERAJICA (MAG-LI)
130
IVANA ČUTURA (POSKOK)
332
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K015
355
0
DANIJELA ČAČIJA (MAG-LI)
419
0
MARINA REBIĆ (IM)
153
PETRA POLIĆ (POSKOK)
359
RUŽICA BAKOVIĆ (MAG-LI)
425
STELA GUDELJ (IM)
K016
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
358
0
VERONIKA VRDOLJAK (MAG-LI)
K017
151
0
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
435
0
VALENTINA KAĆUNIĆ (IM)
K018
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
143
0
MAGDALENA OREČ (POSKOK)
K019
138
0
KRISTINA MILAS (POSKOK)
346
0
KLARA JONJIĆ (IM)
K020
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
357
0
LORENA PERAJICA (MAG-LI)
K021
130
0
IVANA ČUTURA (POSKOK)
332
0
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K022
419
0
MARINA REBIĆ (IM)
153
0
PETRA POLIĆ (POSKOK)
K023
359
0
RUŽICA BAKOVIĆ (MAG-LI)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K024
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
151
0
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
K025
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
138
0
KRISTINA MILAS (POSKOK)
K026
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
332
0
KRISTINA SUŠIĆ (IM)
K027
153
0
PETRA POLIĆ (POSKOK)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K028
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
428
0
ĆAPIN ANA (IM)
K029
462
0
PAULA ĐUKA (IM)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
K030
460
0
ANAMARIJA GAŠPAR (KOČERIN)
425
0
STELA GUDELJ (IM)
Dobitniki medalj
1. ANAMARIJA GAŠPAR, POSKOK - KOČERIN
2. STELA GUDELJ, Imotski
3. ĆAPIN ANA, Imotski
3. PAULA ĐUKA, Imotski
Kick (ženski) - Ž5 (2011)
K001
458
0
DEA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
145
0
MARIJA LANDEKA (POSKOK)
421
IVA ŠAMIJA (IM)
K002
422
0
DANICA KARIN (IM)
195
0
FILIPA BAKULA (POSKOK)
455
EMANUELA MIKULIĆ (KOČERIN)
K003
458
0
DEA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
421
0
IVA ŠAMIJA (IM)
K004
195
0
FILIPA BAKULA (POSKOK)
455
0
EMANUELA MIKULIĆ (KOČERIN)
K005
458
0
DEA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
195
0
FILIPA BAKULA (POSKOK)
Dobitniki medalj
1. DEA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ, Imotski
2. FILIPA BAKULA, POSKOK - POSUŠJE
3. IVA ŠAMIJA, Imotski
3. EMANUELA MIKULIĆ, POSKOK - KOČERIN