Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. adidas Maksimir Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Casper
Contra
CRO-COP
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
HBD Vodice
ION
JAKOVLJE
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
SPIRITUS
St-kwan
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
Velika Gorica
VRBOVEC
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -37
Kadeti A -45
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -33
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -47
Seniori-80
Mali olimpijci A -20
Mali olimpijci A -24
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Male olimpijke A -27
Male olimpijke A -30
Male olimpijke A -33
Male olimpijke A +45
Mali olimpijci B -18
Mali olimpijci B -20
Mali olimpijci B -24
Mali olimpijci B -26
Male olimpijke B -18
Male olimpijke B -24
Male olimpijke B -33
Kick 1 (muški) - 2006, 2007
Kick 2 (muški) - 2008, 2009
Kick 3 (muški) - 2010, 2011
Kick 1 (ženski) - 2006, 2007
Kick 2 (ženski) - 2008, 2009
Kick 3 (ženski) - 2010, 2011
Kick 2 (muški) - 2008, 2009
B028
128
55
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
379
28
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
B029
86
18
LUKA FILIPOVIĆ (ZELINA)
346
0
DAVID REŠETAR (SUTLA )
B030
380
17
MAKSIMILIJAN PEZELJ (BIST)
551
5
ROBERT ČRLENEC (MAKSMR)
340
JOSIP TURSAN (SUTLA )
B031
378
9
NOA BJELOŠEVIĆ (BIST)
375
30
GAŠPAR NIKIĆ (SUTLA )
446
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
B032
456
11
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
381
7
MATEO ZBUKVIĆ (SUTLA )
215
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
B033
128
66
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
86
4
LUKA FILIPOVIĆ (ZELINA)
B034
380
14
MAKSIMILIJAN PEZELJ (BIST)
340
42
JOSIP TURSAN (SUTLA )
B035
375
30
GAŠPAR NIKIĆ (SUTLA )
446
20
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
B036
456
0
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
215
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
B037
128
55
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
340
43
JOSIP TURSAN (SUTLA )
B038
375
26
GAŠPAR NIKIĆ (SUTLA )
456
13
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
B039
128
61
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
375
26
GAŠPAR NIKIĆ (SUTLA )
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. GAŠPAR NIKIĆ, Sutla Šenkovec
3. JOSIP TURSAN, Sutla Šenkovec
3. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR