Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
13. Grobnik Kup 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
ML. KADETI, KADETI, JUNIORI, SENIORI
LIMAČI
KICK
Vse
NAČIN PRIKAZA
Posamezni rezultati
Rezultati po skupinah
Rezultati po klubu
Vse
Mlađi kadeti A, Mlađe kadetkinje A
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
OTOČAC
7
1.
0
3.
7
1
0
0
1.
2.
Taekwondo klub Alepo
7
1.
0
3.
7
1
0
0
1.
3.
ZAPRESIC
0
4.
7
1.
7
1
0
0
1.
4.
SUSEDGRAD SOKOL
3
3.
3
2.
6
0
2
0
4.
5.
GROBNIK-ČAVLE
0
4.
0
3.
0
0
0
0
5.
Mlađi kadeti B, Mlađi kadetkinje B
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Radnik
7
1.
10
1.
17
2
1
0
1.
2.
Plitvice
3
2.
8
2.
11
1
1
1
2.
3.
TK Zadar
0
3.
8
2.
8
1
0
1
3.
4.
OTOČAC
0
3.
7
4.
7
1
0
0
4.
5.
GROBNIK-ČAVLE
0
3.
3
5.
3
0
1
0
5.
6.
ZAPRESIC
0
3.
3
5.
3
0
1
0
5.
7.
OGRC Novska
0
3.
2
7.
2
0
0
2
7.
8.
TKD BRINJE
0
3.
0
8.
0
0
0
0
8.
Kadeti A, Kadetkinje A
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
Panda Karlovac Team
7
1.
14
1.
21
3
0
0
1.
2.
OTOČAC
3
3.
11
4.
14
1
2
1
2.
3.
GACKA
0
6.
13
2.
13
1
2
0
3.
4.
GROBNIK-ČAVLE
0
6.
12
3.
12
1
1
2
4.
5.
Taekwondo klub Alepo
7
1.
0
8.
7
1
0
0
5.
6.
TKD BRINJE
0
6.
7
5.
7
1
0
0
5.
7.
OGRC Novska
1
5.
3
6.
4
0
1
1
7.
8.
TK Zadar
3
3.
0
8.
3
0
1
0
8.
9.
FENIKS-VUKOMEREC
0
6.
3
6.
3
0
1
0
8.
Kadeti B, Kadetkinje B
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
DRENOVA-RIJEKA
14
1.
8
2.
22
3
0
1
1.
2.
Radnik
7
2.
7
3.
14
2
0
0
2.
3.
GROBNIK-ČAVLE
6
3.
5
5.
11
0
3
2
3.
4.
OTOČAC
0
5.
10
1.
10
1
1
0
4.
5.
ZAPRESIC
0
5.
7
3.
7
1
0
0
5.
6.
Plitvice
3
4.
1
8.
4
0
1
1
6.
7.
OGRC Novska
0
5.
3
6.
3
0
1
0
7.
8.
TK Zadar
0
5.
3
6.
3
0
1
0
7.
Juniori, Juniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
PRIMORJE-RIJEKA
7
1.
3
2.
10
1
1
0
1.
2.
TKD BRINJE
3
2.
7
1.
10
1
1
0
1.
3.
GACKA
0
3.
0
3.
0
0
0
0
3.
4.
Taekwondo klub Alepo
0
3.
0
3.
0
0
0
0
3.
Seniori, Seniorke
Klub
MoškiToč.
MoškiRank
ŽenskiToč.
ŽenskiRank
SkupajToč.
1. mesto
2. mesto
3. mesto
SkupajRank
1.
TKD BRINJE
0
1.
10
1.
10
1
1
0
1.
2.
GACKA
0
1.
1
2.
1
0
0
1
2.